Prémiové objekty

Zde si můžete prohlédnout nabídku našich exkluzivních projektů.

Rezidence Jarošova

Exkluzivní nabídka výjimečných bytových jednotek ve Znojmě

Rezidence Jarošova

Významný dodavatel rezidenčních staveb, firma S-A-S STAVBY spol. s r.o., se spojila s renomovanou architektonickou kanceláří Makovský & partneři a společně připravili projekt Rezidence Jarošova. Cílem tohoto společného projektu je stavba výjimečného bytového domu ve městě Znojmě.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@hvreality.cz

Stránky nemovitosti – https://rezidencejarosova.cz

Rodinný dům, Úpohlavy

Prostorný, moderní dům s velkým pozemkem a garáží v obci Úpohlavy

Rodinný dům v Úpohlavech

Jedinečná příležitost – exkluzivně nabízíme prodej nádherné zkolaudované novostavby rodinného domu 4+KK  s garáží a velkým pozemkem.  RD se prodává s kompletním vybavením a je připraven k okamžitému nastěhování (stáří RD 1 rok). Rodinný dům obklopuje rovinatý pozemek (s travním porostem), který je připraven pro individuální nápady nových majitelů. Novostavba se nachází v obci Úpohlavy, okres Litoměřice s nájezdem 5minut na D8 (přes D8 autem do Prahy za 50 minut).

Komerční prostory, Znojmo

Moderní komerční prostor v blízkosti centra Znojma

Komerční prostor ve Znojmě

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k pronájmu komerční prostory v bezprostřední blízkosti centra Znojma. Na ploše 216 m2 najdete dostatek místa jak v otevřeném prostoru, tak i ve dvou prosklených kancelářích, zasedací místnosti, pokladně s trezorovou místností a technické místnosti. Zázemí pro zaměstnance dále nabízí šatnu, kuchyňku, 2x WC a další technickou místnost.

Rodinný dům, Olomouc

Vážení návštěvníci, detail rodinného domu v Olomouci se právě připravuje.

Rodinný dům v Olomouci

Nemovitost v přípravě.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@hvreality.cz

 

Reference našich klientů

Zde si můžete prohlédnout reference našich klientů.

Se společností HVreality mám jen ty dobré zkušenosti. Velmi se mi líbí aktivní přístup ke každému klientovi a plnou podpodporu a pomoc od začátku komunikace až po samotný konec transakce.

David Hašek klient

Již dlouho jsem se snažila dát svou nemovitost k prodeji. Bohužel jsem se vždy setkala s přístupem, který nebyl dle mých představ a snažila jsem se nemovitost prodat mimo realitní kancelář. Jakmile jsem však dala šanci HVreality, byl to ten nejlepší krok, který jsem mohla udělat. Ideální přístup a profesionální postup k rychlé inzerci mé nemovitosti.

Tereza Milichovská klientka

Na stránce HVreality mě zaujala nabídka komerčního prostoru, pro mé kadeřnické studio. Přístup a celá transakce probíhala profesionálně a velmi rychle. Vše bylo transparentní a velmi jednoduché.

Julie Králová klientka

Váš nový domov na Vás již čeká!

Jsme prémiová realitní společnost, která klade důraz na spokojenost klienta a profesionální přístup od samého začátku, až po konec celé transakce. Můžete nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, rádi Vám podáme veškeré informace o našich službách.