Zahraniční nemovitosti

Zde si můžete prohlédnout nabídku našich exkluzivních projektů nabízených v zahraničí.

Moderní vila Španělsko, Altea Hills

Krásná moderní vila o obytné velikosti 196 m2, vše na jedné úrovni. Vila se skládá ze 3 dvoulůžkových pokojů a 2 koupelny.

Moderní vila Španělsko, Altea Hills

Krásná moderní vila o obytné velikosti 196 m2, vše na jedné úrovni. Vila se skládá ze 3 dvoulůžkových pokojů a 2 koupelen, přičemž hlavní ložnice má vlastní koupelnu. Ve všech ložnicích jsou vestavěné skříně. Dále se vila skládá z otevřené kuchyně, velkého obývacího pokoje a prádelny / komory. Vila má velká okna ve všech místnostech, díky nimž je do nemovitosti dostatek přirozeného světla. Vila je vybavena centrální klimatizací s Airzone, solárními panely a předinstalovaným podlahovým vytápěním.

Apartmány Residence Amaranta, Španělsko

Luxusní projekt ve Španělsku s přímým výhledem na mořem. Rezidence je pár metrů od pláže (180 m), výhled na moře a v blízkosti všech služeb a silničních komunikačních sítí.

Apartmány Amaranta

Luxusní projekt ve Španělsku s přímým výhledem na mořem. Rezidence je pár metrů od pláže (180 m), výhled na moře a v blízkosti všech služeb a silničních komunikačních sítí. Ceny od 308.000 € s garáží a komorou v ceně plus i.v.a. 10 %.

V případě zájmu o některý z objektů nás kontaktujte na adresu: info@hvreality.cz

 

COSTABLANCA

Vážení návštěvníci, jako výhradní obchodní zástupce společnosti pro český trh Vám nabízíme další zahraniční nemovitosti z partnerského serveru costablancabolig.com

Více zahraničních nemovitostí

Costa Blanca Bolig nabízí širokou škálu nemovitostí. V nabídce najdeme rezidenční, turistické, hotelové, komerční nebo průmyslově orientované nemovitosti. V našem portfoliu najdete všechny možné typy objektů za nejlepší ceny: vily, duplexy, řadové domy, finky, bungalovy a apartmány.

V případě zájmu o některý z objektů nás kontaktujte na adresu: info@hvreality.cz

Reference našich klientů

Zde si můžete prohlédnout reference našich klientů.

Se společností HVreality mám jen ty dobré zkušenosti. Velmi se mi líbí aktivní přístup ke každému klientovi a plnou podpodporu a pomoc od začátku komunikace až po samotný konec transakce.

David Hašek klient

Již dlouho jsem se snažila dát svou nemovitost k prodeji. Bohužel jsem se vždy setkala s přístupem, který nebyl dle mých představ a snažila jsem se nemovitost prodat mimo realitní kancelář. Jakmile jsem však dala šanci HVreality, byl to ten nejlepší krok, který jsem mohla udělat. Ideální přístup a profesionální postup k rychlé inzerci mé nemovitosti.

Tereza Milichovská klientka

Na stránce HVreality mě zaujala nabídka komerčního prostoru, pro mé kadeřnické studio. Přístup a celá transakce probíhala profesionálně a velmi rychle. Vše bylo transparentní a velmi jednoduché.

Julie Králová klientka

Váš nový domov na Vás již čeká!

Jsme prémiová realitní společnost, která klade důraz na spokojenost klienta a profesionální přístup od samého začátku, až po konec celé transakce. Můžete nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, rádi Vám podáme veškeré informace o našich službách.