Horák & Vetchý

Zde si můžete prohlédnout naší exkluzivní nabídku krásného rodinného domu v Úpohlavech

Rodinný dům v Úpohlavech

Jedinečná příležitost – exkluzivně vám nabízíme prodej nádherné zkolaudované novostavby rodinného domu 4+KK s garáží a velkým pozemkem 1047m2. Novostavba se nachází v obci Úpohlavy, okres Litoměřice s nájezdem 5 minut na D8 (přes D8 autem do Prahy za 30 minut). Jde o zděný – nepodsklepený dům se zateplením (úložný prostor v podkroví), určený pro 4-5 člennou rodinu. Stáří RD je 1 rok a je připraven k okamžitému nastěhování. Rodinný dům obklopuje rovinatý pozemek (s travním porostem), který již čeká na individuální nápady nových majitelů. Dispozice nabízí 128m2 podlahové plochy (142m2 užitná plocha). Bohaté vnitřní dispozice zahrnují obývací pokoj spojený s prostornou a plně vybavenou kuchyňskou linkou (+ spíž), 3 pokoje, 2 technické místnosti, 1 koupelnu s WC, 1 samostatné WC s umyvadlem a chodby. V celém domě jsou instalovány sítě proti hmyzu a zatemňovací rolety. Obývací pokoj je propojen se vstupem na dostatečně prostornou a zastřešenou venkovní terasu. Dům byl projektován efektivně a nízkoenergeticky. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem s rozvodem do podlahy.

Váš nový domov na Vás již čeká!

RD je vybaven závěsnými WC, podlahovými krytinami ve variantě plovoucí podlahy a keramické dlažby. V ceně domu je zahrnuta plně vybavená moderní kuchyňská linka!

Venkovní prostory zahrnují parkovací místo pro auto, garáž, zařízenou terasu včetně zastřešené hliníkové pergoly, oplocení celého pozemku, automaticky ovládanou bránu, bazén s betonovou šachtou pro pískovou filtraci, nádrž na dešťovou vodu a také uschovanou rašelinu pro budoucí využití.

Napojení na inž. sítě – elektro, voda, vlastní jímka (v řešení je napojení na veřejnou kanalizaci s předpokladem dokončení 3Q 2022). Přístupová komunikace – akt. v realizaci výstavba veřejné kanalizace včetně napojení okolních RD, poté standardní asfaltová komunikace převedená do vlastnictví obce

Ing. Pavel Vetchý

vetchy@hvreality.cz

+420 603 841 123