Horák & Vetchý

Zde si můžete prohlédnout naší exkluzivní nabídku krásného rodinného komerčního prostoru v centru Znojma.

Komerční prostor v centru Znojma

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k pronájmu komerční prostory v bezprostřední blízkosti centra Znojma. Na ploše 216 m2 najdete dostatek místa jak v otevřeném prostoru, tak i ve dvou prosklených kancelářích, zasedací místnosti, pokladně s trezorovou místností a technické místnosti. Zázemí pro zaměstnance dále nabízí šatnu, kuchyňku, 2x WC a další technickou místnost.

Nabízený prostor disponuje dvěma vchody. Hlavní z frekventované ulice a druhý pak z uzavřeného dvora.

V ceně nájmu je vnitřní vybavení zahrnující kamerový systém, klimatizace, vzduchotechniku s rekuperační jednotkou, zabezpečovací systém a vybavenou kuchyňskou linku. Po dohodě je možno ponechat i další zařizovací předměty a nábytek.

Vaše nová kancelář na Vás již čeká!

Mezi hlavní výhody této nabídky jistě patří velký potenciál místa. Jde o hezky upravenou frekventovanou ulici u centra města. Přímo do ulice směřují 4 velká okna a vstupní dveře, nabízející dostatek plochy pro vlastní reklamu. Další výhodou je možnost umístění světelného loga na boční stěnu budovy, které tak bude viditelné pro všechny projíždějící vozy na hlavním průtahu městem. Povolení od města je k tomuto účelu již vyřízené. Při aktuálních cenách za energie je důležité zmínit, že díky kombinaci podlahového topení s tepelným čerpadlem a vzduchotechniky s rekuperací jsou měsíční náklady na energie velice nízké. Bezproblémové parkování pro nájemce/klienty zajišťuje přilehlé parkoviště vedle budovy. Vzhledem k uvedeným výhodám daného místa tyto prostory přímo vybízí k provozování obchodní činnosti. Do nedávna byly úspěšně využívány jako banka, jsou tedy vhodné i k tomuto účelu. Pokud máte k naší nabídce další dotazy, případně si chcete rezervovat termín prohlídky, neváhejte nás kontaktovat.

Ing. Pavel Vetchý

vetchy@hvreality.cz

+420 603 841 123