Pronájem RD 5+1 s pozemkem 999m2, Březník

Březník 50

15 000/měsíc

VELIKOST

209m2, pozemek 999m2

DISPOZICE

5+1

Hledáte větší rodinný dům pro svou rodinu, nebo potřebujete zkombinovat bydlení a podnikání pod jednou střechou? Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k pronájmu rodinný dům s uzavřeným dvorem, garáží a hospodářskou budovou v centru obce Březník.

Jde o dvoupodlažní podsklepený RD z roku 1977 o výměře 209m2. V 1.NP je bytová jednotka o dispozici 3+1, v 2.NP jsou samostatné 2 pokoje + navazující půdní prostor v rámci jednoho podlaží a balkón. Konstrukce jsou zděné, obvodové zdivo je z plných cihel, stropní konstrukce hurdiskové, v podkroví dřevěné trámové, okna izolační dvojskla. Součástí sklepních prostor je garáž + technické místnosti. Exteriér a konstrukce nemovitosti jsou zachovalé, interiér odpovídá svému stáří, ale nabízí velkorysé bydlení.

Na dvorku pak nalezneme ještě další (původní) dům o výměře 52m2, který navazuje v úrovni 1.PP na stávající rodinný dům. Využití – bydlení, skladování, drobná řemeslná výroba. V této nemovitosti jsou rozvody veškerých sítí. Přístup do vnitrobloku je zajištěn samostatným a velkým průjezdem.

Nemovitost využívá užitkové vody z přilehlé studně a dům je napojen na plyn (kotel na plyn nebo tuhá paliva), elektro, vodu, odpady – čistička odpadních vod. Vytápění je teplovodní s otopnými tělesy.

Měsíční nájemné za tento dům činí 15.000,- Kč + energie a služby. Majitel dále požaduje 2 nájmy jako vratnou kauci + 1 nájem (+DPH) provize RK.

Nastěhování je možné ihned.

V obci je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchod, sportovní oddíl, spolky, aj). Obec Březník se nachází 5km od Náměště nad Oslavou, 24 km od Třebíče a jízdou autem 35m do Brna.

Pro více informací, případně termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme