Pronájem RD 3+1 s pozemkem, Na Dolech, Jihlava

Na Dolech 5187/86, Jihlava

22 000/měsíc

VELIKOST

DISPOZICE

3+1

V zastoupení klienta nabízíme pronájem atraktivního rodinného domu s dispozicí 3+1 na adrese Na Dolech 86, Jihlava. Rodinný dům je kompletně vybaven – veškerý nábytek na fotografiích zůstává. V 1.NP je kuchyň včetně všech spotřebičů a příslušenství, samostatné wc, obývací pokoj, přes zimní vytápěnou zahradu je vstup do venkovní části na terasu, kterou lze využívat pro relaxaci. V 2. NP jsou dva pokoje a velká koupelna. Parkování je možné přímo před domem.

Záměr majitele je nabídnout vyšší standard bydlení bez nutnosti dalších investic. Ulice na Dolech patří k vyhledávaným lokalitám k bydlení, v těsné blízkosti se nachází školka, škola, služby, obchody, cyklostezka, dětská hřiště, trolejbus, park, aj. Jde o velmi klidnou – rezidenční lokalitu.

Rodinný dům je připraven k nastěhování v září 2023.

Požadavek vlastníka na nájemce: nekuřáci, bez domácích zvířat, dlouhodobý nájem.

2x vratná kauce předem, 1 provize RK + DPH (1 nájem), volný 9/2023.

Nájem činí 22 000 Kč/měsíc + poplatek za služby 6 600 Kč/měsíc.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme