Pronájem ordinace 424 m², Rezidence Jarošova, Znojmo

Jarošova, Znojmo

Na vyžádání

VELIKOST

424m2

DISPOZICE

Exkluzivně vám nabízíme dlouhodobý pronájem lukrativního komerčního prostoru o celkové ploše 424m2, který se nachází ve 2.NP nově vznikající Rezidence Jarošova. Po dokončení projektu se bude jednat o dominantu ulice Jarošova se všemi výhodami moderního bytového domu – výborná dopravní obslužnost (MHD před domem), krytá parkovací stání ve dvou podzemních podlažích, strategická poloha v rámci města.

Pro nabízené prostory je vyhrazeno k pronajmutí až 5 parkovacích stání v podzemích garážích a k dispozici je i samostatný výtah.

Ze vstupní chodby od schodiště a výtahu vejdeme do prostorné recepce, z níž se chodbou dostaneme k jednotlivým ordinacím/kancelářím. Je zde plánovaná samostatná kancelář, odpočinková místnost s kuchyňkou pro personál, zázemí v podobě skladů, šatny, WC pro personál i klienty. Jednotlivé ordinace umožňují provoz oddělené sesterny, případně propojení ve větší celek. Všechny mají rovněž vlastní lodžie a velkoformátová okna pro dostatek přirozeného světla. Vnitřní dispozice je variabilní a díky probíhající výstavbě je možné do její výsledné podoby nyní zasáhnout. Využijte včas této možnosti a navrhněte si prostory podle vašich potřeb.

Vzhledem k rozsahu těchto prostor je ideální příležitostí provoz vlastní lékařské/estetické kliniky, fyzioterapie, případně jako kanceláře pro sídlo firmy. Podmínkou pronajímatele je provoz pouze takové činnosti, která nepůsobí nadměrný hluk.

Pro představu o rozložení a velikosti nabízených prostor jsme pro vás připravili obsáhlou vizualizaci několika typů provozů.

Topení celého domu zajišťuje centrální plynová kotelna se samostatným měřením jednotlivých prostor, centrálně je rovněž dodávána TUV.

Ozvěte se mi, rád vás tímto jedinečným projektem provedu a odpovím na vaše dotazy.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme