Pronájem komerčního prostoru 329m2 – Jihlavské Benátky

Křižíkova, Jihlava

30 000Kč/měsíčně + DPH

VELIKOST

329m2

DISPOZICE

V zastoupení klienta nabízíme pronájem prostoru určeného k podnikání v nově vzniklém komerčním parku – Jihlavské Benátky. Nabízený prostor je situován v přízemí domu a patří mezi dominanty celého komplexu. Předmětem nájmu je komerční jednotka o velikosti 271m2, chodba 19m2, zázemí 7m2, chodba 11m2, zázemí 9m2, zázemí 6m2, 3x samostatné wc (6m2). Prostor umožňuje velkorysý komfort pro služby, prodej či expozici nabízených produktů a služeb. Nemovitost se nachází v těsné blízkosti centra města, v okolí je veškerá občanská vybavenost (obchody, služby, trolej/bus, základní škola/ školka, cyklostezka, aj). Parkování pro zákazníky a zásobování je řešeno rozsáhlým parkovacím pozemkem, který je součástí nemovitosti. Jde o novostavbu s mimořádným potenciálem k podnikání v samotném centru města Jihlavy s bezbariérovým přístupem. Okna plastová, podlahy v kombinaci keramická dlažba + beton, kompletní zázemí (wc, kuchyňka, sklad, tech. místnost), detailní půdorys jednotlivých místností je součástí fotodokumentace. Aktuálně probíhají dokončovací práce, termín k nastěhování květen/červen 2023.

Cena služeb (měsíčně bez DPH): voda 1000Kč (záloha), vytápění 15 479Kč (záloha), úklid společ. prostor 500Kč, parking 1 místa 800Kč, elektřina + komun.odpad – individuálně nájemce.

Ing. Pavel Vetchý, 603 841 123, vetchy@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme