Pronájem komerčního prostoru 183 m2 – OC Krystal Jihlava

Žižkova 89, 586 01 Jihlava

15 000Kč/měsíc (+ DPH)

VELIKOST

183m2

DISPOZICE

V zastoupení klienta nabízíme pronájem prostor sloužící k podnikání v obchodním domě KRYSTAL Jihlava.  Obchodní centrum Krystal nabízí velké množství obchodů a služeb, díky kterému tento komplex navštíví denně stovky zákazníků. Nabízené prostory jsou situované v 1.poschodí obchodního domu, doposud využívány pro účely provozování obchodu a služeb. Hlavní (komerční) část tvoří prostor o rozloze 177,72m2, zbytek tvoří samostatné WC se zázemím 3,34m2 a technická místnost 1,49m2 (viz půdorys).

Bezbariérový přístup je zajištěn výtahem. Předmětné prostory tvoří samostatný celek a stejně tak jsou nabízeny k pronájmu. Účelem nájmu může být poskytování služeb, prodej produktů či jejich expozice. Prostor je vhodný i pro lékaře (či zdravotnická zařízení), neboť v budově již provozují svoji lékařskou praxi (psychiatrie, psychologie). Přidanou hodnotou je dlouhodobě fungující lékárna v přízemí budovy.

Nemovitost se nachází na vysoce frekventované zóně na ulici Žižkova, v těsném okolí je kompletní občanská vybavenost (nemocnice, administrativa, trolej/bus, základní škola/ školka, obchody, služby, sídliště). Veřejné parkování je zajištěné přímo před nemovitostí, privátní místa jsou k dispozici v soukromé zóně.

Cena služeb (měsíčně bez DPH): voda 300Kč (záloha), úklid společ. prostor 300Kč (paušál), srážkové vody 700Kč (paušál), elektřina 3 000,-Kč (pronajatý prostor + společné prostory), vytápění (plyn) – individuálně nájemce. Možnost využívat parkovacího stání 500,-Kč (paušál).

Ing. Pavel Vetchý, 603 841 123, vetchy@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme