Pronájem bytu 2+KK (49m2) + balkon (10m2)

Vrchlického 5905, 586 01 Jihlava

Na vyžádání

VELIKOST

55m2 (užitná plocha)

DISPOZICE

2+KK

Ve výhradní zastoupení klienta nabízíme pronájem atraktivního moderního bytu 2+KK v jedinečné lokalitě v Jihlavě (Rezidence Vrchlického) v novostavbě bytového domu s výtahem.  Byt je situován v 2. NP s orientací S-V (budova C).  Jde o moderní, slunný byt ve vyhledávané lokalitě, po kolaudaci s velkým balkónem (10m2) v osobním vlastnictví. Záměr majitele je přenechat byt k okamžitému nastěhování, bez nutnosti dalších investic, což odpovídá vysoké míře nadstandardu. Kuchyňská linka je vyrobené na míru (včetně vestavěných elektrospotřebičů), byt je dovybaven kompletně nábytkem (vestavěná obýv. stěna, stoly, postele, sedačka, elektronika, aj.). K bytu náleží sklepní kóje v přízemí domu a k dispozici je možnost využití jednoho krytého parkovacího stání ve vnitrobloku domu (+ 1000 Kč měsíčně). Nájem činí 16 000 Kč/měsíc + poplatek za služby 4 500 Kč/měsíc (1.osoba).

Rezidence Vrchlického patří mezi nejvyhledávanější lokality k bydlení v blízkosti centra Jihlavy, dům je vybudován v konceptu moderních a nízkoenergetických trendů, v okolí je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, nemocnice, trolejbusová zastávka, park, dětská hřiště, aj.).

Bytová jednotka bude připravena k nastěhování od 1.8.2023.

Požadavek vlastníka na nájemce: nekuřáci, bez domácích zvířat, dlouhodobý nájem.

Zálohy celkem: 4 500 Kč/M (cena za veškeré služby bez elektřiny, kterou si nájemce uzavírá individuálně s dodavatelem).

3x vratná kauce předem, 1 provize RK (1 nájem), volný 8/2023.

PEEB – třída B.

Ing. Pavel Vetchý, 603 841 123, vetchy@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme