Pronájem bytu 2+KK, 48m2 + balkón 10m2

Vrchlického 5905, 586 01 Jihlava

Na vyžádání

VELIKOST

48m2

DISPOZICE

2+KK

Nabízíme pronájem moderního bytu 2+KK v atraktivní lokalitě v Jihlavě – Rezidence Vrchlického. Jde o novostavbu bytového domu s výtahem, byt je situován v 4. NP s orientací SZ. Nemovitost je velmi vkusně a plnohodnotně vybavena, určena k okamžitému nastěhování. Záměr majitele je nabídnout možnost vyššího nadstandardu bydlení, čemuž odpovídá i vybavení komponentů a zvoleného příslušenství. V kuchyni je instalována linka, která obsahuje veškeré vestavěné elektrospotřebiče (myčka, lednička, mrazák, trouba, mikrovlnka, indukce) a zároveň jsou efektivně řešeny úložné systémy a prostory. Součástí kuchyně je jídelní stůl se židlemi, zázemí obývacího pokoje tvoří rozkládací sedací souprava, stůl a další komody. Koupelna je plnohodnotně vybavená bez nutnosti dalších investice (pračka, skříňky, vana). Po individuální dohodě s majitelem je možné dovybavit další pokoj dle požadavků nájemce (ložnice nebo dětský pokoj). Výhodou je velký balkón, který je průchozí jak z obývacího pokoje, tak i z ložnice. V každém okně je instalován stínící systém. K bytu náleží sklepní kóje v přízemí domu a k dispozici je možnost využití jednoho krytého parkovacího stání ve vnitrobloku domu (+ 1000 Kč měsíčně). Nájem činí 15 000 Kč/měsíc + poplatek za služby 3 789 Kč/měsíc.

Rezidence Vrchlického patří mezi nejvyhledávanějších lokality k bydlení v blízkosti centra Jihlavy, dům je vybudován v konceptu moderních a nízkoenergetických trendů, v okolí je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, nemocnice, trolejbusová zastávka, park, dětská hřiště, aj.).

Požadavek vlastníka na nájemce: nekuřáci, dlouhodobý a stabilní nájem.

Zálohy celkem: 3 789/M (cena za veškeré služby bez elektřiny, kterou si nájemce uzavírá individuálně s dodavatelem)

2x vratná kauce předem, 1 provize RK (1 nájem) + DPH, volný ihned

PEEB – třída B (v příloze ener. štítek)

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, vetchy@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme