Pronájem bytu 2+KK (46m2) + balkon (10m2)

Vrchlického č.p. 5905, 586 01 Jihlava

15 000Kč/měsíčně

VELIKOST

DISPOZICE

2+KK

Nabízíme pronájem moderního bytu 2+KK v atraktivní lokalitě v Jihlavě – Rezidence Vrchlického. Jde o novostavbu bytového domu s výtahem, byt (F.81) je situován v 8. NP s orientací SV. Nemovitost bude vkusně a plnohodnotně vybavena, určena k nastěhování září/říjen 2023. Záměr majitele je nabídnout možnost vyššího standardu bydlení, čemuž odpovídá i vybavení komponentů a zvoleného příslušenství. V kuchyni je instalována linka, která obsahuje veškeré vestavěné elektrospotřebiče (myčka, lednička, mrazák, trouba, mikrovlnka, indukce). Součástí kuchyně je jídelní stůl se židlemi, zázemí obývacího pokoje tvoří rozkládací sedací souprava, stůl a další komody. Koupelna je plnohodnotně vybavená bez nutnosti dalších investice (pračka, skříňky, vana). Výhodou je velký balkón, který je průchozí jak z obývacího pokoje, tak i z ložnice. V každém okně je instalována příprava pro stínící systém. K bytu náleží sklepní kóje v přízemí domu (F-31) a k dispozici je možnost využití jednoho krytého parkovacího stání (III-11) ve vnitrobloku domu (+ 1000 Kč měsíčně). Nájem činí 15 000 Kč/měsíc + poplatek za služby 6 000 Kč/měsíc (2 osoby)

V přiložené vizualizaci si lze prohlédnout budoucí stav.

Rezidence Vrchlického patří mezi nejvyhledávanějších lokality k bydlení v blízkosti centra Jihlavy, dům je vybudován v konceptu moderních a nízkoenergetických trendů, v okolí je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, nemocnice, trolejbusová zastávka, park, dětská hřiště, aj.).

Požadavek vlastníka na nájemce: nekuřáci, bez domácích zvířat, dlouhodobý a stabilní nájem.

Zálohy celkem: 6 000/M (cena za veškeré služby bez elektřiny, kterou si nájemce uzavírá individuálně s dodavatelem)

2x vratná kauce předem, 1 provize RK (1 nájem) + DPH, volný 09/10-2023

PEEB – třída B

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme