Stavební pozemek 844m2 s chatou, Cerekvička – Rosice

Rosice č.ev. 126, 588 33 Cerekvička-Rosice

Info v RK

VELIKOST

pozemek 844m2, chata 55m2

DISPOZICE

3+1

Ve výhradní zastoupení klienta nabízíme prodej stavebního pozemku s možností realizace vlastního bydlení v obci Cerekvička – Rosice v dojezdové vzdálenosti 7km do Jihlavy.  Jde o obdélníkový (mírně svažitý k jihu) oplocený pozemek, který je obklopen krásnou přírodou a vegetací. Pozemek je začleněn v rámci územního plánu pro individuální bydlení, aktuálně se nachází v zástavbě rodinných domů. Hlavní přístup na pozemek vede z veřejné asfaltové komunikace, z jedné strany kopíruje pozemek polní cesta, která umožňuje další přístupy k nemovitosti a odděluje sousedy. V současnosti je na pozemku zakreslena stavba s č. evid. 126, která slouží k rekreačním účelům. Tato zděná nemovitost má 55m2 zastavěnou plochu, vnitřní dispozice tvoří kuchyňka, předsíň a 3 oddělené místnosti.  Pevně spjaté vybavení je zahrnuto již v ceně (kuchyň, sporák, kamna, skříně). Pozemek je obhospodařovaný, jsou na něm vzrostlé okrasné dřeviny, keře a letité ovocné stromy. Překrásný výhled z pozemku je dokreslen rybníkem, stromovou alejí a nádhernou přírodou na Vysočině.

Tato unikátní příležitost nabízí několik možných variant využití stávajícího pozemku se stavbou, což výrazně zvyšuje svůj současný a budoucí potenciál. Hlavním účelem je bydlení, tzn. postavit si rodinný dům dle vlastních představ. Další možností je využívat benefitů stávajícího stavu (prozatím využívat k rekreaci) a postupnými kroky realizovat stavbu svého vysněného rodinného domu (stávající objekt nebude zasahovat do rodinného domu). Stejně tak pozemek nabízí zajímavou investiční příležitost do budoucna, kdy cena pozemků stále roste.

Pozemek je určen pro rodinu, která hledá místo pro bydlení, splňující následující kritéria: dostatek soukromí, krásná okolní příroda, unikátní výhled (nejde o satelit), dispozice pozemku (mírný jižní svah), rozsah stávajícího využití (rekreace + bydlení), napojené sítě a infrastruktura.

Inženýrské sítě: elektřina, voda, kanalizace – septik.

Buďte mezi prvními a nenechte si ujít prohlídku!

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme