Rodinný dům 88m², pozemek 321m², Mikulov

1. května 57, Mikulov

6 900 000 Kč

VELIKOST

88m², pozemek 321m²

DISPOZICE

4+1

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi pěkný RD s garáží a zahradou ve vyhledávaném vinařském městě Mikulov. Jedná se o přízemní podsklepený rodinný dům o dispozici 4+1, situovaný na ulici 1. května. Dům stojí na vlastním pozemku o výměře 321m2. Užitná plocha domu činí 88m2 a dalších 45m2 nabízí místnosti v suterénu.

Po vstupu do domu vejdeme do centrální chodby, z níž se kromě obytné části vchází i na dvorek za domem. Vlevo od vstupu najdeme menší pokoj/pracovnu, následuje samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem a komora. Vpravo od vstupních dveří nejprve najdeme průchod do garáže a za ním následuje vstup do kuchyně s jídelním koutem. Z ní pokračujeme do obývacího pokoje, kde vlevo je přístupný dětský pokoj a menší lodžie, vpravo pak ložnice.

Z chodby se v zadní části dostaneme na verandu, z níž po schodech sejdeme dolů na dvorek a do zahrady. Ze dvora jsou přístupné místnosti v suterénu domu – dílna 8m2, sklep 9m2, 2x technická místnost 9+9m2 a sklad 10m2.

Dvorek navazující na dům je vydlážděný a nabídne nám kromě krytého posezení i okrasnou zeleň. Ze dvorku se po pár schodech dostaneme do spodní části pozemku, který potěší především milovníky zahradničení. Kromě užitkové zahrady se zeleninou tady najdeme např. maliny, jahody, třešně či meruňky. A vzhledem k lokalitě zde samozřejmě nesmí chybět ani vinná réva. Ze dvora je krásný výhled na přírodní památku – bývalý lom Turold, kde můžete navštívit několik jeskyní, či geopark.

O vytápění domu se stará plynový kotel v technické místnosti s rozvodem vody do radiátorů, v koupelně je k dispozici topný žebřík. Ohřev TUV zajišťuje elektrický bojler.

Ze sítí je dům napojený na plyn, elektřinu, obecní vodu i odpady. Již zmíněná garáž uvnitř domu nabízí automatická vstupní vrata a průchod přímo do vnitřní chodby domu. Rovněž parkování před domem je bezproblémové s dostatkem místa.

Okolí domu vám nabídne spoustu možností, jak trávit čas. Jen 10 minut je to pěšky k Mariánskému mlýnu, kde se současně nachází krásný zatopený lom Janičův vrch – ideální místo ke koupání. Cesta k němu navíc vede přes historickou alej – Prochaskův lesopark. Pokračovat můžete po naučné stezce směrem na Křížovou cestu na Svatý kopeček.

Opačným směrem od domu zase máte jak zmíněnou přírodní památku Turold, tak i např. Amfiteátr, Čertův kámen, skatepark, nebo zříceninu Kozí hrádek.

Mikulov je atraktivní lokalitou jak z pohledu historického bohatství a kultury, tak i díky dostupnosti velkých měst jako Brno, Vídeň či Bratislava. Nalezneme zde veškerou občanskou vybavenost, jako školu, školku, lékaře, spoustu restaurací, kaváren, obchůdků a samozřejmě vinných sklípků. V okolí je nespočet cyklotras i vyhledávané novomlýnské nádrže s aquaparkem.

 

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma.

Neváhejte a domluvte si u nás termín prohlídky této nemovitosti.

Bc. Leona Kaiblinger Poloprudská, +420 723 916 692, kaiblinger@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme