Rodinný dům 57m², pozemek 282m², Kravsko

Kravsko

3 900 000 Kč

VELIKOST

57m2, pozemek 282m2

DISPOZICE

2+KK

K prodeji vám nabízíme velmi pěkný, kompletně zrekonstruovaný dům v obci Kravsko, jen 9km od města Znojma.

Dům je dispozičně řešený jako 2+kk, ale najdeme tu ještě další menší pokoj s oknem, který lze využít jako dětský pokoj/pracovnu. Dům je plně podsklepený a využití jistě najde i dlážděný dvorek a další pozemek přes cestu, kde lze navíc zaparkovat 2 vozidla.

Vytápění – el. podlahové topení s regulací každé místnosti

Ohřev vody – el. bojler

Kanalizace a vodovod napojeny

Nabízená nemovitost je vhodná jak pro jednotlivce, tak i pro rodinu. Využití může najít v podobě rekreace, případně i pro komerční účely. Pro lepší představu o možné podobě budoucího interiéru jsme pro vás vytvořili vizualizaci zařízeného domu.

Dům je plně dokončen, včetně vybavené koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou a WC. Kuchyně je připravena na instalaci budoucí linky. Nový majitel si tak může kompletní interiér doladit dle vlastních potřeb.

Jak jsem již zmínil, na pozemku přes cestu lze zaparkovat 2 vozidla a nachází se tu i plechový domeček, který by podle předpokladů mohl sloužit jako další úložný prostor pro sezónní věci/motocykl, kola atd..

Největší potenciál této nemovitosti tkví v možnosti okamžitě bydlet v kompletně zrekonstruovaném domě, kde vám nic nebude chybět. Je tu větší sklep, dvorek pro posezení, 2 parkovací místa, další pozemek k využití a především ta správná lokalita.

Obec Kravsko leží poblíž hlavního tahu směr Jihlava/Znojmo, což zaručuje dobrou dostupnost oběma směry.

Lokalita je oblíbená především díky krásné krajině. V obci leží zámek a turisticky velmi vyhledávané město Znojmo je pár minut cesty autem. V okolí najdeme další zajímavá místa, např. 7km vzdálené Jevišovice se zámkem, nebo 8km vzdálenou přehradu Výrovice, která je rekreačně velmi vyhledávaná.

 

Budu se na vás těšit na případné prohlídce.

Dominik Groh, 776870078, groh@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme