Rodinný dům 295m2, pozemek 2848m2

Drnholecká 591, Hrušovany nad Jevišovkou

6 900 000 Kč

VELIKOST

295m², pozemek 2 848m2

DISPOZICE

2x 3+1

Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízíme ke koupi krásný rodinný dům s velkým pozemkem v Hrušovanech nad Jevišovkou. Jedná se o přízemní cihlový RD, aktuálně o dvou bytových jednotkách 3+1 s možností vybudovat ještě obytné podkroví. Celková plocha domu nabízí až 295m2. Na rovinatém pozemku o výměře 2 848m2 dále najdeme garáž (50m2), vinný sklípek, hospodářské místnosti a zachovalou prostornou stodolu (345m2).
Majitel již započal s nákladnou rekonstrukcí domu, kdy byla kompletně vyměněna celá střecha, všechna okna a aktuálně je před dokončením interiér jedné bytové jednotky. Využijte proto příležitost si dokončení zrealizovat dle svého vkusu a potřeb. Možnou podobu této jednotky po dokončení jsme pro Vás připravili v přiložené vizualizaci a Vy tak můžete načerpat inspiraci.

Celý interiér nabízí díky novým velkým oknům dostatek světla a pocit propojení interiéru se zahradou. Ta poskytuje opravdu příjemný prostor a komfort vzrostlé zeleně, ovocných stromů, keřů a nechybí ani menší vinohrad.
Dům se nachází v klidnější části obce a nabídne Vám tak venkovskou pohodu a klid, podpořenou snadnou dostupností všech potřebných služeb do pár minut v centru obce.

Dům je napojený na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci. K dispozici je i vlastní studna.

Ideální využití tohoto domu vidím v podobě komfortního bydlení pro početnější/vícegenerační rodinu, případně v kombinaci bydlení a podnikání. Alternativou může být i dokončení rekonstrukce spolu s vybudováním další jednotky v podkroví a následném pronájmu všech jednotek. Na svoji příležitost čeká i přilehlá stodola, využitelná jako prostor pro drobnou výrobu, skladování, či jako místo pro komerční využití na oslavy, svatby atp.

Dům lze financovat úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme.

Neváhejte a ozvěte se mi ohledně dalších informací, případně termínu prohlídky. Rád Vás touto příjemnou nemovitostí s velkým potenciálem provedu.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme