Rodinný dům 140m², pozemek 1004m², Lukov

Lukov, okres Znojmo

6 490 000 Kč

VELIKOST

140m2, pozemek 1 004m2

DISPOZICE

4+KK

Ve výhradním zastoupení zprostředkujeme prodej selské usedlosti, která nabízí veškerý komfort vesnického bydlení. Dům má dispozici 4+kk. V přízemí vstoupíte do prostorné vstupní chodby, ze které projdete dále do prostoru s krbem, který propojuje velký obývací pokoj s rustikálním nábytkem a historicky cenným stropem s kuchyní, kde je umístěný i jídelní stůl. Kuchyň je moderně vybavena ale přitom zachovává vkusně selský styl, který se prolíná celým domem. Útulnost kuchyně dokresluje i krb. Dále se v přízemí nachází koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a velká kůlna na uskladnění věcí. Po dřevěných schodech vystoupáte do podkroví, kde na vás čeká prosvětlený dětský pokoj, stylová ložnice a druhé WC s umyvadlem a sušičkou.

Celá zahrada je uzavřena. Najdete zde krásnou pergolu s udírnou na letní posezení, bylinkovou zahrádku, opečovávané záhony s květinami, v zadní části zahrady pak bazén pro horké letní dny a ve stínu stromů jezírko s rybkami.

Lukov se nachází blízko rakouské hranice, Znojmo je vzdáleno 15 km, Vranov nad Dyjí 12 km, Brno 80 km. Dům leží v oblasti oblíbených cyklistických tras. Tuto nemovitost doporučujeme všem, kteří mají rádi přírodu, selský styl a chtějí prchnout do vesnického poklidu! Sjednejte si osobní prohlídku!

Bc. Leona Kaiblinger Poloprudská, +420 723 916 692, kaiblinger@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme