Rodinný dům 130 m², pozemek 250 m², Lužice

U Staré šachty, Lužice

6 499 000 Kč

VELIKOST

130m2, pozemek 250m2

DISPOZICE

4+KK

Ve výhradním zastoupení majitele zprostředkujeme prodej novostavby rodinného domu 4+kk v Lužici u Hodonína. Dům je součástí dvojdomku, který je navržen tak, že každá z obou částí je samostatná jednotka a má své soukromí.

Do domu vstoupíte přes velkou vstupní chodbu, kde se vpravo nachází vstup do prostorné technické místnosti, kde je i příprava na sprchový kout, v zadní části chodby je samostatné WC. Po vstupu vlevo vcházíte do velkorysého 41 m2 obývacího prostoru s kuchyní a s jídelním prostorem. Ze vstupní chodby vede schodiště do patra, kde naleznete další 3 pokoje, koupelnu s vanou, sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Dům je vybaven ekonomickým podlahovým vytápěním tepelným čerpadlem voda-vzduch podle nejnovějších technologií. K domu náleží i předzahrádka, kde je prostor na vybudování parkovacího místa. Inzerovaná cena domu odpovídá stavu „dům před dokončením“.

 

 

V obci Lužice najdete kompletní občanskou vybavenost, do okresního města Hodonín je to 5 min., rychlý nájezd na dálnici D2 Vás spojí se světem. Doporučujeme!

Bc. Leona Kaiblinger Poloprudská, +420 723 916 692, kaiblinger@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme