Rodinný dům 100m², pozemek 1760m², Dyje

Dyje, Znojmo

Na vyžádání

VELIKOST

100m2, pozemek 1760m2

DISPOZICE

3+KK

Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme prodej domu v obci Dyje nedaleko Znojma. Jedná se o dům v zahrádkářské kolonii, který může sloužit jak k celoročnímu obývání tak k rekreaci.

Dům má dispozici 3+kk plus zimní zahrada. Do domu se vstupuje přes velkou, prosklenou zimní zahradu, kterou projdete dále do prostoru kuchyňky s obývacím pokojem a krbem. Po schodech vystoupáte do 1.NP, kde naleznete další dva pokoje, každý s balkónem s výhledem do zahrady a dále zde v patře najdete i příjemnou koupelnu s vanou, umyvadlem a WC.

Dům je připravený na napojení na jímku, tu je potřeba vybudovat, současný majitel ji záměrně již nedělal aby si budoucí majitel zvolil kapacitu podle svých potřeb. Momentálně je k dispozici suché WC. Dům obklopuje velká opečovávaná zahrada s udírnou, ovocnými stromy a zeleninovou zahrádkou. Do Znojma 5 minut autem.

Doporučujeme jako startovací bydlení pro mladé páry nebo vášnivým zahrádkářům. Sjednejte si osobní prohlídku.

Bc. Leona Kaiblinger Poloprudská, +420 723 916 692, kaiblinger@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme