Rodinný dům 261m2, pozemky 3786m2, Březník

Březník 50

8 000 000 Kč

VELIKOST

RD 261m2, pozemky 3786m2

DISPOZICE

5+1

Atraktivní investiční příležitost! Hledáte krásné bydlení s rozsáhlými pozemky nebo chcete zkombinovat bydlení a podnikání pod jednou střechou? Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme prodej nemovitostí v centru obce Březník, které tvoří jednotný celek nebo lze rozdělit a využívat nezávisle na sobě.

Rodinný dům – jde o dvoupodlažní podsklepený RD z roku 1977 o výměře 209m2, který tvoří hlavní dominantní část. V 1.NP je bytová jednotka o dispozici 3+1, v 2.NP jsou samostatné 2 pokoje + navazující půdní prostor v rámci jednoho podlaží a balkón. Konstrukce jsou zděné, obvodové zdivo je z plných cihel, stropní konstrukce hurdiskové, v podkroví dřevěné trámové, okna izolační dvojskla. Součástí sklepu je garáž + technické místnosti. Exteriér a konstrukce nemovitosti jsou zachovalé, interiér odpovídá svému stáří, ale nabízí velkorysé bydlení. Zde (i v přiložené fotogalerii) máte možnost se podívat na možné vizualizace budoucího stavu.

 

 

Další součástí prodeje je jednopodlažní (původní) dům o výměře 52m2, který navazuje v úrovni 1.PP na stávající rodinný dům. Využití – bydlení, skladování, drobná řemeslná výroba. V této nemovitosti jsou rozvody veškerých sítí. Přístup do vnitrobloku je zajištěn samostatným a velkým průjezdem.

Další součástí prodeje je hospodářské stavení (stodola) cca 216m2, v rámci stávajícího využití je nemovitost zachovalá bez nutnosti rekonstrukcí. Součástí stavení je i zděná místnost určená pro skladování a v minulosti určeno i pro bydlení. Nemovitost může být součástí celku, ale lze využívat i samostatně. Přístup ke stodole je samostatný, z veřejně přístupné komunikace ve vlastnictví obce. V rámci budoucího využití lze využít i jako samostatný stavební pozemek, případně majetkově a geodeticky oddělit od stávajícího RD.

Poslední část prodeje tvoří lukrativní soubor pozemků, které jsou v územním plánu určené k bydlení. Aktuálně jsou pozemky využívané jako zahrada a jsou na nich vysázené ovocné stromy. Jde o rovinatý soubor pozemků v katastru nemovitostí evidovaný par. č. 9/2, 9/1.

Nemovitost využívá užitkové vody z přilehlé studně za minimální náklady a dům je napojen na plyn (kotel na plyn nebo tuhá paliva), elektro, vodu, odpady – čistička odpadních vod. Vytápění je teplovodní s otopnými tělesy.

V obci je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchod, sportovní oddíl, spolky, aj). Obec Březník se nachází 5km od Náměště nad Oslavou, 24 km od Třebíče a jízdou autem 35m do Brna.

Dům lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme vyřídit

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme