Prodej obchodního prostoru

Jarošova, Znojmo

7 017 500 Kč

VELIKOST

140m2

DISPOZICE

ulice Jarošova, Znojmo, nebytový prostor 140m2, novostavba Rezidence Kosmákova, cena 7.017.500,- Kč bez DPH.

Máte podnikatelského ducha a hledáte prostory vhodné k provozování Vašeho podnikání? Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi jedinečný nebytový prostor o ploše 140m2 v lukrativní novostavbě Rezidence Kosmákova.
Využijte potenciál místa, kde bude moci denně oslovit stovky možných klientů/zákazníků/pacientů a to jak díky přítomnosti České spořitelny, tak i díky lékařům, stomatologům a dalším službám, které budou s tímto prostorem bezprostředně sousedit. V rezidenci se dále nachází 51 bytů s jejich obyvateli/ Vašimi dalšími možnými zákazníky.

Jde o jeden ze dvou posledních nebytových prostorů v dokončovaném projektu. Nabízí se využití v podobě lékařské/zubní ordinace, služeb typu kadeřnictví, masáže atd. případně kancelář menší firmy, nebo specializovaný obchod.
Tento nebytový prostor má dva vstupy, jeden samostatný z ulice a druhý z hlavní chodby uvnitř budovy. Je možné dokoupit i 2 parkovací stání.

Plánovaný termín dokončení je začátek roku 2023. Využijte proto jedinečné příležitosti zasáhnout do finální podoby interiéru ještě před jeho dokončením a vytvořte si zde vlastní podnikatelský záměr podle Vašich představ.

V případě zájmu o pronájem by se cena odvíjela od náročnosti vnitřních úprav.

Prodejní cena 7.017.500,- Kč bez DPH.

Ozvěte se nám a domluvte si prohlídku tohoto zajímavého projektu. Zbývají poslední 2 nebytové prostory!!!

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme