Prodej bytu 3+KK (72m2) + balkon (11m2)

Vrchlického 5905, 586 01 Jihlava

Info v RK

VELIKOST

Užitná plocha – 83,36m2

DISPOZICE

3+KK

V zastoupení klienta nabízíme prodej atraktivního moderního bytu 3+KK v jedinečné lokalitě v Jihlavě (Rezidence Vrchlického) v novostavbě bytového domu s výtahem.  Byt (F.42) je situován v 4.NP s orientací JZ.  Jde o nový, moderní a slunný byt ve vyhledávané lokalitě, čerstvě po kolaudaci s velkým balkónem (11,12m2). Byt je v osobním vlastnictví, k bytu náleží sklepní kóje (F-05) v přízemí domu (již zahrnuto v kupní ceně) a k dispozici je možnost dokoupit jedno kryté parkovacího stání (III-28) ve vnitrobloku domu za cenu 350 000,-Kč.

Rezidence Vrchlického patří mezi nejvyhledávanější lokality k bydlení v blízkosti centra Jihlavy, komplexy budov jsou vybudovány v konceptu moderních a nízkoenergetických trendů (PENB B), v okolí je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, nemocnice, trolejbusová zastávka, park, dětská hřiště, aj.). Jde o mimořádný architektonický komplex několik bloků, který splňuje představu moderního designu a vysokého nadstandardu bydlení. Bytové domy citlivě zapadají svým charakterem do okolní vilové zástavby, byty mají nadčasový design s vysokou světelností pokojů, ozdobený prostornými balkony a terasami s množstvím zeleně. Jednotlivé domy jsou propojeny podzemním – krytým parkovištěm.

Bytová jednotka bude připravena k nastěhování v průběhu září 2023, byt má vlastní elektroměr a vodoměr, topení – dálkové.

Využijte poslední možnosti několika posledních volných bytů!

Ing. Pavel Vetchý, 603 841 123, vetchy@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme