Prodej bytu 2+1 78m2, Jarošova, Znojmo

Jarošova 22, Znojmo

3 900 000 Kč

VELIKOST

78m2, sklep 10m2

DISPOZICE

2+1

K prodeji nabízíme atraktivní zrekonstruovaný byt o podlahové ploše 77,64m2 v lukrativní lokalitě na ulici Jarošova ve Znojmě.

Rekonstrukce probíhaly postupně v podobě nových oken – 2007, vody a elektřiny v nemovitosti i bytě mezi lety 2015 – 2016, stejně tak vytvoření podlahového topení v bytě.

Byt je v osobním vlastnictví, orientovaný na jihozápad a leží ve druhém patře cihlového domu. Náleží k němu sklep o rozloze 9,53m2. Celková podlahová plocha nabízené nemovitosti je tedy 87,17m2. Svou velikostí byt nabízí široké využití a mnoho příležitostí s uspořádáním nábytku a vybavení. Za bytovým domem je dvorek, který momentálně vlastní město a v plánu je odkup pozemku po vzoru sousedního bytového domu. Nabízí se tu tak další možnost využití.

Byt nevyžaduje žádný další zásah a dlouhé roky ani nebude, je ve skvělém stavu. Kuchyňská linka a po domluvě i další vybrané vybavení v bytě zůstává.

Ulice Jarošova je aktuálně díky veškeré občanské vybavenosti v okolí velice žádanou lokalitou, důkazem jsou 2 veliké developerské projekty za poslední 3 roky.

Bytová jednotka je připravena k nastěhování téměř ihned.

 

Využijte tuto jedinečnou příležitost a domluvte si termín prohlídky s makléřem.

Dominik Groh, 776870078, groh@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme