Prodej bytu 2+1 54m2, Smetanova, Znojmo

Smetanova, Znojmo

Info v RK

VELIKOST

54m2

DISPOZICE

2+1

Ve výhradním zastoupení Vám zprostředkujeme prodej bytu 2+1 v cihlovém domě v bezprostřední blízkosti centra Znojma. V minulém roce (2022) proběhla rekonstrukce koupelny. Jinak je byt ve stavu spíše k rekonstrukci. Výhodou tohoto bytu je možnost parkování na pozemku za domem, na němž je vlastnický podíl.

Byt se nachází ve 2. patře v domě bez výtahu a je velmi ekonomicky úsporný. Orientace oken je do dvora, do klidné části. Dispozice bytu je z předsíně vstup do pokoje, do samostatného WC, do kuchyně a do druhého pokoje. Dům, ve kterém se byt nachází má svou vlastní kotelnu na vytápění domu. K bytu náleží 1 sklep, dále se v domě nachází společná kočárkárna.

Dům je také po částečné revitalizaci, proběhlo zateplení boční zdi štítu domu a položení nové střešní krytiny. Bydlení v tomto domě skýtá velkou výhodu bezprostřední blízkosti všech obchodů a infrastruktury centra města.

Doporučujeme i jako investiční byt.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme