Vila Španělsko

Altea Hills

Na vyžádání

VELIKOST

196m2

DISPOZICE

5+1

Krásná moderní vila o obytné velikosti 196 m2. Vila je přízemní a skládá se 3 dvoulůžkových pokojů a 2 koupelen, přičemž hlavní ložnice má vlastní koupelnu. Ve všech ložnicích jsou vestavěné skříně. Dále se vila skládá z otevřené kuchyně, velkého obývacího pokoje a prádelny / komory. Vila má velká okna ve všech místnostech, díky nimž je do nemovitosti dostatek přirozeného světla. Vila je vybavena centrální klimatizací s Airzone, solárními panely, předinstalovaným podlahovým vytápěním, vzduchotechnikou s rekuperací teplého vzduchu, alarmem, dvojitými pvc okny a nadstandardní kuchyní.

 Vila byla dokončena v květnu 2022.

Venkovní plocha :

Vila stojí na pozemku o velikosti 835 m2. Na velké zahradě najdete krásnou dlážděnou plochu s bazénem 37 m2 a venkovní sprchou. Kolem bazénu je spousta místa pro venkovní posezení a lehátka. Na pozemku je také terénní parkování pro 2 auta.

Plocha :

Vila se staví ve druhé linii v Altea v borovicovým háji v blízkosti slavné pláže „Playa Mascarat“. Tato část nabízí krásný přístav pro Vaši luxusní loď, nadále jsou zde restaurace, bary, půjčovna vodních skútrů či plachetnic.

Filip Horák

Ing. Filip Horák, 778727878, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme