Chata Zahrádka

Zahrádka

Info v RK

VELIKOST

120 m²

DISPOZICE

5+1

Nabízíme vám k prodeji celoročně obyvatelnou chatu v obci Zahrádka, která leží asi 6 km na severozápad od Náměště a 18 km východně od města Třebíč. Nemovitost k rodinné rekreaci prošla před sedmi lety kompletní rekonstrukcí a je tak zcela připravena pro nového majitele. Přízemí chaty je zděné a najdeme v něm technickou místnost s bojlerem, kamna na dřevo, ale také saunu, která se postará o vaši regeneraci po procházkách v nádherné okolní krajině či o zahřátí v zimních měsících. Další dvě patra jsou připravena k bydlení a pojmou bez problémů i větší rodinu. V tom prvním můžete využívat samostatnou ložnici s oddělenou šatnou, obývací pokoj (jehož dominantou jsou krásná krbová kamna), kuchyňský kout se zánovní a zcela vybavenou kuchyňskou linkou, ale také prostornou terasu orientovanou na východ. Umístěna je zde i koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ve druhém obytném patře se nacházejí další dvě samostatné ložnice. O vytápění nemovitosti se postarají nejenom již zmiňovaná kamna, ale také elektrický přímotop v obývacím prostoru. Voda je zde řešena hlubokou studnou s pitnou vodou. Okna jsou z větší části plastová a jsou vybavena předokenními roletami. Hlavní předností této nabídky je především kouzelná polosamota, obklopená scenérií meandrující řeky Oslavy. Zájemci jistě ocení i skutečnost, že se chata prodává včetně veškerého vybavení viditelného na fotkách. Bonusem pak je vlastní zabezpečení v podobě alarmu a kamerového systému.

Nemovitost, stojící na vlastním pozemku, je vzdálena jen několik desítek metrů od řeky Oslavy, která je místními v letních měsících využívána k příjemnému koupání. Veškerou občanskou vybavenost zajišťují pár kilometrů vzdálené okolní obce.

Neváhejte a přijeďte se sami přesvědčit o výjimečnosti tohoto místa.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme