Chata 50 m², Vranovská přehrada, Oslnovice

Oslnovice ev. 141

Info v RK

VELIKOST

50m2

DISPOZICE

3+KK

Ve výhradním zastoupení majitelky zprostředkujeme prodej chaty v 1. řadě na břehu Vranovské přehrady, v k.ú. Oslnovice, lokalita Vrátná. Lokalita je vyloženě rybářský revír a i v této době (srpen) není problém s množstvím vody.

Příjezdová cesta vede až k chatě a je zde dostatečný prostor na zaparkování dvou aut. Chata je vhodná pro rybáře nebo rodinnou rekreaci. V letech 2001-2002 prošla zásadní rekonstrukcí – proběhla rekonstrukce střechy a opláštění a přístavba WC a skladu.

Dispozice chaty je vstupní veranda, z té se vchází do kuchyňky a velkého obývacího prostoru. Z obývacího prostoru se dále dostaneme do koupelny se samostatným WC a zároveň i po dřevěném schodišti do podkrovní místnosti. Zde se pohodlně vyspí 6 lidí. Chata je podsklepená, kdy ve sklepní části se nachází automatický zásobník vody (darling). Chata je napojena na elektřinu 220V, pitná voda čerpána z vlastní studny (vrt cca. 28 m). Odpady jsou svedeny do jímky. Ohřev TUV zajišťuje elektrický bojler v koupelně. Vytápění je zajištěno kamny na dřevo.

 

Chata je vhodná i k celoročnímu užívání. Doporučujeme!

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme