Bytová jednotka Znojmo

Puškinova 1309/5, Znojmo

Info v Rk

VELIKOST

112m2

DISPOZICE

5+KK

Máte větší rodinu? Potřebujete skloubit bydlení s podnikáním? Hledáte vhodnou investici do nemovitosti?

Představujeme Vám zrekonstruovaný byt blízko centra Znojma, který Vám může všechny tyto požadavky splnit.

Nabízený byt se nachází v 2. NP bytového domu o dvou podlažích, kde na každém podlaží nalezneme pouze jednu jednotku. Nad touto jednotkou je ještě společná půda.

Byt na ploše 112m2 nabízí dispozici 5+kk, kde dominantou je hlavní obytná místnost o velikosti 48m2! Dále zde nalezneme 2 koupelny (1x vana a wc, 1x sprchový kout + samostatné wc) a 2x rozvody pro kuchyňský kout. Vše je tedy připraveno i na provoz dvou samostatných jednotek 2+kk, pokud by nový majitel měl např. zájem o investici do nájemního bydlení.

 

Vnitřní dispozice zahrnuje:

 

Vstupní chodba – 6,7m2

Obývací pokoj + KK – 48m2

Pokoj č. 1 – 14,8m2

Koupelna s vanou a wc – 5,4m2

Samostatné WC – 1,1m2

Koupelna se sprchovým koutem – 2,7m2

Pokoj č. 2 – 14m2

Pokoj č. 3 – 11m2

Pracovna – 8,3m2

 

Celý byt prošel v roce 2019 kompletní rekonstrukcí a nevyžaduje tak žádné další investice. Vytápění a ohřev TUV zajišťuje plynový kotel s rozvodem vody do podlahy, v koupelnách je navíc instalovaný i topný žebřík. Okna jsou nová, plastová. Okna směřující do ulice na JV straně mají již připravené rozvody a ovládání pro elektrické předokenní rolety. Podlahy jsou v kombinaci plovoucí podlahy a dlažby.

Další velkou výhodou je zde i společný dvorek směřující do vnitrobloku domu, který užívají pouze dvě bytové jednotky. K nabízenému bytu je vyčleněna levá polovina zahrady. Její součástí je kryté posezení a záhony pro milovníky zahradničení.

V suterénu domu jsou pak k dispozici úložné prostory v původní garáži a dále sklep.

Byt je i díky velikosti a množství oken krásně světlý a působí velice příjemně. Aktuálně je nově vymalovaný a připravený na nového majitele.

Pro více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme