Bytová jednotka

Jarošova, Znojmo

Info o ceně u RK

VELIKOST

75m2

DISPOZICE

3+KK

Hledáte byt jako investici, nebo naopak řešíte potřebu vlastního bydlení? Představujeme Vám jedinečný projekt Rezidence Jarošova, který máme exkluzivně v nabídce. Zahájili jsme prodej bytů 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, kdy každý byt disponuje lodžií, případně terasou, byty v 1.NP mají navíc vlastní předzahrádku. Ke každému bytu náleží i sklepní kóje v suterénu domu.

Rezidence Jarošova je projekt šestipodlažního obytného domu situovaného v blízkosti historického centra města Znojma na nároží ulice U Domoviny a Jarošova. Autorem projektu je renomovaná architektonická kancelář Makovský & partneři, která do něj vložila to nejlepší ze svých bohatých zkušeností. Výsledkem je pro Znojmo jedinečný projekt mezi současnou realizovanou výstavbou, který Vám nabídne luxusní bydlení v centru Znojma. Byty již v základní ceně nabízí kvalitní materiály a standardy a zaručí Vám tak nízké náklady i příjemné bydlení.

K bytům je možné dokoupit parkovací stání v 1. a 2.PP.

Zahájení výstavby 10/2022, předpokládaný termín dokončení je konec roku 2024. Využijte jedinečné příležitosti a staňte se již nyní součástí tohoto krásného projektu.

Podrobnější informace naleznete na stejnojmenném webu projektu Rezidence Jarošova.

Pro více informací prosím kontaktujte naše makléře. Pomůžeme Vám vybrat vhodný byt, zajistíme právní služby, financování, pojištění, případně i prodej Vaší stávající nemovitosti.

Za toto vše neplatíte žádnou provizi, jedná se o prodej přímo od developera!

Ing. Lenka Přibylová, 724689655, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme