Bytová jednotka

Tyršova, Znojmo

Info v RK

VELIKOST

119m2, terasa 160m2

DISPOZICE

4+KK

Ve výhradním zastoupení majitele Vám naše realitní kancelář nabízí ke koupi velkorysý prostor na 119 m2 s luxusní terasou 160 m2 v kompletně zrekonstruovaném areálu na ulici Tyršova ve Znojmě.

Prostor, aktuálně využívaný jako kancelář, lze jednoduše rekolaudovat a vytvořit si zde luxusní byt dle vlastních představ. Vzhledem k velikosti hlavní místnosti lze uvažovat o finální dispozici 3-4+kk, kdy jednotlivé místnosti budou stále dostatečně dimenzované. Nabízená jednotka je umístěna ve 3. nadzemním podlaží domu, ve kterém jsou převážně kancelářské a obchodní prostory.
Součástí prodeje je i vyhrazené parkovací stání přímo v areálu, přístupné přes dálkově ovládanou bránu.

Při vstupu do bytu se dostáváme přímo do krásného otevřeného prostoru, prosvětleného spoustou velkých oken. Po pravé straně se v případě využití pro bydlení nabízí možnost vytvoření kuchyňského koutu. Rozvody jsou zde připraveny.

Vpravo od vstupu se vchází do chodby, z níž je vlevo přístupné samostatné WC s umyvadlem a luxusní dlažbou a obkladem stěn. Dále pokračujeme do otevřeného prostoru, ve kterém je umístěn sprchový kout a malá kuchyňka. Ve variantě pro bydlení ideální místo pro vybudování koupelny. Za touto kuchyňkou je pak samostatný pokoj, dnes využívaný jako soukromá kancelář.

To hlavní nás ale čeká venku, při průchodu přes velké posuvné francouzské dveře z hlavní místnosti. Krásná slunná terasa o nadstandartní velikosti 160 m2, kompletně obložená terasovými prkny. Kromě nepřeberných možností jejího využití v podobě instalace vířivky, solární sprchy, grilu, herny pro děti atd. ji jistě ocení i milovníci zeleně, neboť je zde dostatek vestavných záhonů s okrasnými travinami.

Terasa je osvětlená světly, která zpříjemní večerní posezení. Jsou zde instalovány po obvodu i elektrické zásuvky a dva výstupy vody. Jednak kohout na fasádě vlevo u vstupu a dále pak i v zadní části terasy zabudované napojení na hadici např. pro zalévání. Nad vstupem na terasu je připravena i elektrika pro případnou instalaci bioklimatické pergoly, nebo markýzy.

Vytápění jednotky je zajištěno plynovým kotlem s rozvodem vody podlahovým topením. Příjemné klima v interiéru udržují elektrické předokenní žaluzie spolu se stropní klimatizací.

Poloha nabízí kupujícímu velmi rychlou dostupnost do centra města, současně však i možnost klidného bydlení s rychlým dosahem nákupních možností i veškerého občanského vybavení.

Průkaz energetické náročnosti budovy nám nebyl prodávajícím dodán, uvádíme proto zatím třídu „G“.

Ing. Lenka Přibylová, 724689655, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme