Bytová jednotka 3+1, 74m2 + lodžie 5m2

Větrná 571/39, Znojmo

Info v RK

VELIKOST

74m2, lodžie 5m2

DISPOZICE

3+1

Ve výhradním zastoupení majitelky si Vám dovolujeme nabídnout pěkný slunný byt o dispozici 3+1 s lodžií a plochou 74 m2. Tento byt se nachází ve 3. NP revitalizovaného panelového domu na ulici Větrná v Příměticích.

Po vstupu do bytu vejdeme do chodby, kde hned vlevo najdeme dostatečný prostor pro instalaci systému na odkládání oblečení/bot. Z chodby jsou samostatně přístupné všechny obytné místnosti, včetně kuchyně. Zleva je umístěný dětský pokoj, dále ložnice s přístupem na lodžii, následuje obývací pokoj a kuchyně. Vpravo od vstupních dveří pak nalezneme samostatnou toaletu.

Koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a pračkou je přístupná z kuchyně.

Všechny obytné pokoje v bytě jsou neprůchozí. Byt je díky množství oken příjemně prosvětlený a působí velice vzdušně. Je v hezkém udržovaném stavu bez nutných investic. V minulosti bylo v bytě vybudováno nové jádro (Ytong) spolu s novou koupelnou a samostatným WC. Okna byla rovněž vyměněna za plastová.

K bytu náleží i větší zděný sklep 10m2 v suterénu domu.

 

PENB nemáme aktuálně k dispozici a proto uvádíme zatím třídu „G“. Po doložení bude aktualizováno.

 

Přímětice jsou vyhledávanou lokalitou k bydlení díky dostupnosti města a současně blízkosti přírody. V okolí bytu nalezneme potřebné služby, jako je škola, školka, pekárna, restaurace, obchody, ale i dostatek zeleně a míst k procházkám.

 

Proto neváhejte a domluvte si u nás prohlídku tohoto pěkného bytu. Budu se na Vás těšit.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme