Bytová jednotka

Březinova 5479/112a, Jihlava

Info v RK

VELIKOST

byt 98m2, terasy 12,5m2

DISPOZICE

3+KK

Pojďte si s námi prohlédnout jedinečný byt, který Vám nabídne dostatek vnitřního prostoru, krytou terasu s výhledem do lesoparku Heulos a k tomu navíc dvě parkovací stání v domě. To vše jen kousek od centra Jihlavy a přesto na klidném místě, kde Vás nebude rušit hluk okolní dopravy.

Nabízený byt se nachází v 6. NP bytového domu s výtahem v Rezidenci Heulos. Díky svému umístění na JV okraji budovy nabízí opravdu hezký výhled a je navíc dostatečně slunný a světlý. Byt je v osobním vlastnictví.

Podlahová plocha bytu činí 97,7m2, dalších 12,5m2 pak nabízí terasy. Součástí prodeje jsou i již zmíněná 2 parkovací stání v suterénu domu.

V bytě nalezneme prostornou chodbu s úložnými skříněmi (15,5m2), koupelnu s vanou (4,6m2), samostatné wc (1,7m2), komoru (2,7m2), ložnici se vstupem na lodžii (14,2m2 + 3,3m2), dětský pokoj (17,9m2) a na konec hlavní obytnou místnost, spojující kuchyňský a jídelní kout spolu s pracovnou a obývacím pokojem (41,1m2). Je zde i vstup na terasu (8,3m2).

K bytu náleží i sklepní kóje a navíc jedna skladová místnost v garážovém podlaží, kterou spolu sdílí 2 byty. Ideální na uložení sezónních věcí, pneumatik k vozidlu atd.

Vytápění a ohřev TUV zajišťují dálkově Jihlavské kotelny. V bytě rozvod deskovými radiátory, v koupelně je instalovaný topný žebřík. Podlahy v kombinaci plovoucí podlaha a dlažba, okna plastová s dvojskly.

Aktuální měsíční náklady činí cca. 5.000,- Kč.

Jedná se o velice klidnou lokalitu s výbornou vybaveností. V blízkosti naleznete mateřskou i základní školu, obchody, sportovní i zdravotní středisko, ZOO a City Park. Zastávka MHD jen 2 minuty pěšky.

Průkaz energetické náročnosti budovy nemáme momentálně k dispozici, uvádíme proto zatím třídu „G“.

Neváhejte a domluvte si včas prohlídku tohoto krásného bytu, dokud je v naší nabídce.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme