Bytová jednotka 1+kk, 19m2, Okružní, Jihlava

Okružní 4184/7, 586 01 Jihlava

Info v RK

VELIKOST

19m2

DISPOZICE

1+KK

Hledáte investiční příležitost na pronájem nebo hledáte startovací byt na dobrém místě? Nabízíme prodej bytové jednotky 1KK o velikosti 19m2. Byt se nachází v 5.NP panelového domu s výtahem a je situovaný na jižní stranu. Skládá se z jednoho hlavního pokoje, ve kterém je instalována kuchyňská linka, zděné koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a wc a menšího  zádveří. V přízemí je ještě k dispozici sklepní místnost pro uložení dalších věcí. Veškeré vnitřní instalace jsou součástí. Vytápění bytu je ústřední (Jihlavské Kotelny), elektřina původní, voda a kanalizace zajištěna přes VAS Jihlava.

Výhodou jsou nízké náklady za bydlení v celkové výši 4 100Kč (zálohy vytápění, elektřina, voda a paušál společné prostory).

Okolí bytového domu nabízí veškerou občanskou vybavenost (trolej/bus, škola, školka, obchody, zdravotní středisko, dětská hřiště, cyklostezka, služby), vše v pěší dostupnosti do 5min.

Měsíční zálohy:  4 100Kč/měsíc. PENB – G. (není k dispozici ener. štítek).

Byt bude k dispozici od 07/2023.

Pro další dotazy a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme