Apartmán Nassfeld Rakousko

Sonnleitn 47, Hermagor, Rakousko

425 000 EUR

VELIKOST

60m2

DISPOZICE

3+KK

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupě vlastního apartmánu v lyžařském středisku Nassfeld v rakouských Alpách. Nachází se ve vesnici „Rogner“ s roubenými apartmánovými domy, která leží jen 400 metrů od svahu. Budova byla postavena roku 1986 a námi nabízený apartmán prošel před 4 lety kompletní nadstandardní rekonstrukcí. Na ploše 60m2 nám nabízí dvě ložnice, obývací část s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchou a wc a dále i balkón. Je součástí stylového roubeného domu, kde najdeme celkem 5 apartmánů.

Nabízený apartmán s číslem 27/1 se nachází v přízemí, kde si pohodlně na chodbě nazujete lyžařské boty a vyjdete rovnou ven. Nemusíte ve výstroji zdolávat schodiště.

Kuchyň je vybavena spotřebiči značky SIEMENS, indukční deska, myčka, lednice plus kávovar Nesspresso. Nadstandardní je i „Spa“ koupelna s prostornou sprchou a wc. Vytápění zajišťují moderní přímotopy, v koupelně pak kromě topného žebříku najdeme i příjemné podlahové topení.

Celkové roční náklady na apartmán činí cca 4.200 EUR.

Tento apartmán má i vlastní kryté parkovací místo, což je velkou výhodou (1/3 apartmánů parkovací místo nemá a aktuální ceny jsou 50.000 EUR za parkovací místo).

Cena apartmánu včetně parkovacího místa je 425.000 EUR plus provize a nutné poplatky.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost k následnému pronájmu. Poptávka je zde celoročně, ne jen v zimní sezóně. Díky své poloze blízko sjezdovky a nadstandardnímu vybavení dosahuje hodnocení na bookingu 92 %. Pro bližší informace můžeme poskytnout čísla výnosu za uplynulý rok.

Neváhejte proto a ozvěte se mi. Rád Vám poskytnu kompletní informace i osobní zkušenosti z daného místa.

Filip Horák

Ing. Filip Horák, 778727878, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme