Prodej a nákup

Prémiová propagace Vašich nemovitostí!

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

DRON

PRÉMIOVÝ DESIGN

PRÉMIOVÉ NEMOVITOSTI

Proč si vybrat nás?

zákazník komunikuje výhradně s majiteli. Na zaměstnance delegujeme pouze dílčí proces.

Reliable

20 let v manažerských pozicích v bankovnictví a realitách, ale měřítkem naší spolehlivosti je současnost a budoucnost. Náš zákazník je pro nás absolutní priorita.

Comfortable

dokážeme změnit složitou situaci v jednoduché řešení. Zajistíme celý proces prodeje, koupě či pronájmu, příp. vybereme nejvhodnější financování či pojištění.

Guarantee

disponujeme velkou sítí bonitních klientů napříč ČR a tím dokážeme rychle reagovat na poptávku a nabídku. Díky našim dlouhodobým kontaktům realizujeme obchody mnohem rychleji, než konkurence.

Affordable

úspěch stavíme na rychlosti, efektivitě a spokojenosti všech stran. Přizpůsobíme se vždy požadavkům klienta, který je na 1. místě. Jsme dostupní online každý den.

Reference našich klientů

Zde si můžete prohlédnout reference našich klientů.

Se společností HVreality mám jen ty dobré zkušenosti. Velmi se mi líbí aktivní přístup ke každému klientovi a plnou podpodporu a pomoc od začátku komunikace až po samotný konec transakce.

David Hašek klient

Již dlouho jsem se snažila dát svou nemovitost k prodeji. Bohužel jsem se vždy setkala s přístupem, který nebyl dle mých představ a snažila jsem se nemovitost prodat mimo realitní kancelář. Jakmile jsem však dala šanci HVreality, byl to ten nejlepší krok, který jsem mohla udělat. Ideální přístup a profesionální postup k rychlé inzerci mé nemovitosti.

Tereza Milichovská klientka

Na stránce HVreality mě zaujala nabídka komerčního prostoru, pro mé kadeřnické studio. Přístup a celá transakce probíhala profesionálně a velmi rychle. Vše bylo transparentní a velmi jednoduché.

Julie Králová klientka

Váš nový domov na Vás již čeká!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam euismod, nibh eu ullam corper luctus, lacus ex consequat ipsum, ultricies interdum ex ante.