Poznejte nás

Jsme prémiová realitní společnost pro náročnou klientelu. Nabízíme atraktivní nemovitosti po celé České republice i v zahraničí. Zakládáme si na profesionalitě, odbornosti a klientském přístupu. Nadšení pro reality a schopnost rychle propojovat klienty jsou naší nejvyšší devízou.

ZNOJMO

V srdci malebného Znojma najdete naši pobočku na adrese Tyršova 1251, kde náš tým zkušených makléřů pracuje s vášní a odborností, aby vám pomohl najít váš ideální domov nebo investiční příležitost. Ať už hledáte stylový byt v centru města nebo klidné rodinné sídlo v okolí, naši makléři jsou zde, aby Vám poskytli osobní a na míru šitý servis.

O vybavení těchto prostor se postarala firma Natimber, s. r. o.

JIHLAVA

Jihlava a Kraj Vysočina nejsou v současnosti důležité pouze z historického hlediska těžby stříbra. Dnes jde o dynamické prostředí s množstvím kulturních, společenských a volnočasových aktivit. Navštivte náš tým profesionálů na adrese 17. listopadu 1, aby vám pomohl s výběrem vaší vysněné nemovitosti v této skvělé lokalitě.

Prostory jihlavské pobočky realizovala společnost D3F interiér, s. r. o.

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE

Moravské Budějovice a jejich okolí na pomezí krajů Jihomoravského a Vysočiny nabízejí kultivované prostředí plné přírodních památek. Jsou tak ideálním místem pro váš nový domov nebo podnikání. Navštivte nás na adrese nám. ČSA 59 a nechte náš tým zkušených makléřů vybrat to nejvhodnější místo pro váš další život.

Za spolupráci při zařizování pobočky děkujeme Natimber, s. r. o.

OSTRAVA

Moravskoslezský kraj již dlouho není pouze industriální oblastí plnou smogu. Jde krajinu, která má svým obyvatelům co nabídnout, ať už jde o nádhernou přírodu Jeseníků či dojezdovou vzdálenost Polska a Slovenska. Přesně tento potenciál Horák & Vetchý reality v Ostravě a jejím okolí vidí! Zavítejte na naši pobočku Nádražní 733/176 a poznejte, že Ostrava a její okolí mohou být tím ideálním místem pro váš vysněný domov.

BACK OFFICE

Členové podpůrného týmu hrají klíčovou roli při prezentaci námi nabízených nemovitostí na trhu. Jsou zodpovědní za vytváření vizuálně přitažlivých a technicky precizních fotografií, které ukazují skutečný stav, ale i možný potenciál nemovitostí. Kromě běžné fotodokumentace nabízíme i vizualizace prostor, aby si klient mohl lépe představit a naplno využít možnosti, které mu jeho nová nemovitost poskytuje.