Poznejte nás

Jsme prémiová realitní společnost pro náročnou klientelu. Nabízíme atraktivní nemovitosti, jak v České Republice, tak i v zahraničí (Španělsko). Zakládáme si na profesionalitě, odbornosti a klientském přístupu. Nadšení pro reality a schopnost rychle propojovat klienty jsou naší nejvyšší devízou.

STANISLAV HORÁK

SPOLUMAJITEL SPOLEČNOSTI

Ze svého působení ve finančních institucích jsem si krom cenných znalostí odnesl i cit pro nalezení vhodného řešení jakéhokoliv problému. Za posledních 15 let jsem postupně prošel několika pozicemi v bankovnictví, což mi umožnilo lépe pochopit potřeby klientů a umět jim nabídnout řešení na míru. Mám rád přímý kontakt a komunikaci s lidmi. Nyní nastal čas se posunout dál a zaměřit se na novou výzvu. Jsem připraven udělat opět maximum.

Jihomoravský kraj

Prodej + pronájem nemovitostí
Úvěry fyzické osoby + firmy
Investiční služby (fondy, dluhopisy)

horak@hvreality.cz
+420 737 205 131

LINKEDIN

ING. PAVEL VETCHÝ

SPOLUMAJITEL SPOLEČNOSTI

Po 17 letech v bankovnictví strávených na manažerských pozicích jsem naplnil svoji vášeň k nemovitostem a spoluzaložil realitní společnost. Mojí ambicí je vytvářet hodnoty pro naše klienty a tím budovat prémiovou společnost, která bude první klientskou volbou. Inženýrský titul z ekonomie jsem získal na fakultě Podnikatelské VUT Brno, hovořím anglicky a od roku 2019 jsem certifikovaných odhadcem nemovitostí.

Kraj Vysočina

Prodej + pronájem nemovitostí
Úvěry fyzické osoby + firmy
Investiční služby (fondy, dluhopisy)

vetchy@hvreality.cz
+420 603 841 123

LINKEDIN

ING. LENKA PŘIBYLOVÁ

MAKLÉŘ

Vystudovala jsem Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity. Jako realitní makléř jsem na trhu nováčkem, ale věřím, že zúročím své zkušenosti v oboru financi, ve kterých se pohybuji již 14 let. Jsem spolehlivá a ráda se učím novým věcem a budu velmi rada, pokud Vám budu moci splnit Váš sen o lepším bydleni.

Jihomoravský kraj

pribylova@hvreality.cz
+420 724 689 655

Filip Horák

ING. FILIP HORÁK

MAKLÉŘ

4 roky se věnuji prodejem nemovitostí ve Španělsku a za tuto dobu jsem splnil sen pro více jak 250 klientů. Mám rád výzvy a naplňuje mě plnit přání mých zákazníků. Vyberu Vám nejvhodnější nemovitost, budu Vás doprovázet od letištní haly, až k podpisu kupní smlouvy. Hovořím anglicky, polsky a španělsky.

Španělsko

Prodej + pronájem nemovitostí

fhorak@hvreality.cz
+420 778 727 878

DOMINIK GROH

MAKLÉŘ

Rád pracuji s lidmi, ale stejně tak mě baví i nemovitosti. Stát se tedy makléřem bylo u mě logickou volbou. Jsem velmi podnikavý a otevřený i velkým výzvám. Zakládám si na komunikaci, férovém přístupu a především upřednostňuji kvalitu nad kvantitou. Pracuji tak, aby byly spokojeny všechny strany v procesu obchodu, který spolu povedeme. Jsem sportovec a stejné nasazení jako ke sportu dávám i své práci na realitnímu trhu. Těším se na spolupráci s Vámi. (Pracuji na 100 %, s nadšením, koncentrací a hlavně… hlavně nás to musí bavit.)

Jihomoravský kraj

groh@hvreality.cz
+420 776 870 078

BC. TOMÁŠ VYKLICKÝ

MAKLÉŘ

Inovace, příběhy, tým. To je má největší vášeň. Po několikaleté kariéře v bankovnictví se zabývám hlavně IT a realitami a věřím tomu, že oba obory mají spoustu společného. 
Rád přináším na stůl inovace, nové nápady a úhly pohledu tak, aby z toho těžily vždy všechny strany a abychom mohli společně tvořit budoucnost.
 

vyklicky@hvreality.cz
+420 476 472 179

LINKEDIN

RADEK KRUŽÍK

GRAFIK

Focení mě bavilo již od dětství. S nástupem digitální fotografie se z toho ale teprve stal opravdový koníček. Tyto dlouholeté zkušenosti nyní zúročuji v týmu naší realitní kanceláře. Jsem tak trochu puntičkář a perfekcionista a proto mi při focení neuniknou žádné podstatné detaily. 
Mám rád svou rodinu, dobrou náladu, kvalitní kávu a bílé víno.

Celá ČR

kruzik@hvreality.cz
+420 739 649 917

PETRA KRUŽÍKOVÁ

SOCIÁLNÍ MÉDIA