Bulharské turistické středisko. Městu se často přezdívá „Perla černého moře“.

Nabízíme prodej luxusních apartmánů a vilových domů přímo na pláži.

Nessebar

Starý Nesebar je starobylé bulharské město. Nesebar je veden jako poloostrov a je zapsán v UNESCU. Nachází se zde muzea, kostely, městské hradby a plno dalších historických památek. Nový Nesebar je dlouhodobě velice žádanou destinací. Je to okresní město této turistické oblasti s velice dobrou dostupností a veškerou občanskou vybaveností. Město má dvě pláže (severní a jižní), především jižní část města je nyní hodně turisticky rozvíjena.
Přilehlá Ravda je čím dál blíže a místo pro výstavby domů a hotelů ubývá. Z druhé strany města směr Slunecni pobřeží je prakticky už zastavěno. Zde doporučujeme apartmány v bytových domech, ktere Vám zajistí klid a soukromí s dobrou dostupností do okolních letovisek. 
Rozloha pozemků od 500 m2. Velikost domů od 180 m2. Rozložení pokojů:  První patro-Vstupní chodba, kotelna/sklad, WC, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou a veranda. Druhé patro- 3x ložnice, koupelna, WC, terasa. Ceny jsou na vyžádání. Nabídka v této lokalitě se může lišit. Pro více informací kontaktujte makléře

Mgr. Alex Denev

+420 774 738 650 

denev@hvreality.cz

Ceny jsou na vyžádání. V případě zájmu o bližší informace kontaktujte makléře, nebo vyplňte náš kontaktní formulář