Pronájem komerce 27 m² + sklad a balkón, Rezidence Jarošova, Znojmo

Jarošova, Znojmo

Na vyžádání

VELIKOST

26,5m2, sklad 3m2, balkón 4m2

DISPOZICE

Exkluzivně vám nabízíme dlouhodobý pronájem ordinace o ploše 26,5m2 + sklad 3m2, umístěné v 2.NP nově vznikající Rezidence Jarošova. Nabízený prostor je situovaný směrem do vnitrobloku a jedná se o jednu hlavní místnost 26,5m2 a samostatný sklad 3m2. Na hlavní místnost pak navazuje balkón 4m2.

Tato ordinace je součástí celku, který dále nabízí např. společnou recepci, skladové prostory, sociální zařízení pro personál i veřejnost, nebo odpočinkovou místnost s kuchyňkou pro personál. Velkou výhodou je i samostatný výtah pouze pro tyto prostory, oddělený od rezidentů.

Pro lepší představu jsme pro vás připravili rozsáhlou vizualizaci možné podoby hotových interiérů, kterou vidíte v galerii.

Kompletně bezbariérový přístup je zajištěn jak z garáží, tak i od zastávky MHD přímo před budovou. K nabízené ordinaci náleží i sklepní kóje umístěná v prostoru garáží, kde je současně možné si za poplatek pronajmout i parkovací stání.

Po dokončení projektu se bude jednat o dominantu ulice Jarošova se všemi výhodami moderního bytového domu – výborná dopravní obslužnost (MHD před domem), krytá parkovací stání ve dvou podzemních podlažích a strategická poloha v rámci města. Ulice Jarošova se stává důležitou tepnou rezidenčního bydlení přímo u centra města. I toto je potenciál pro úspěšné podnikání na této adrese.

Neváhejte proto a ozvěte se mi ohledně dalších informací.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme