Rodinný dům Šatov

Šatov 226

Info v RK

VELIKOST

140m2

DISPOZICE

3+1 a 2+kk

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme rodinný dům ve vyhledávané lokalitě obce Šatov. Je situován na jižní stranu, nabízí tedy dostatek sluníčka.

Na pozemku 640 m2 najdeme dvě samostatné budovy.

Rodinný dům o velikosti 3+1 s užitnou plochou 85 m2 ve spodní části pozemku je rozdělen chodbou, která dům dělí na dvě části a která končí opět předsíní (7m2) sloužící jako vstup do dvora.

V této předsíni jsou vestavěné skříně, ve kterých je zabudován plynový kotel a pračka.

V chodbě se na pravé straně postupně za sebou nachází předsíň (3,4m2), koupelna se sprchovým koutem (3,8m2) a oknem a WC (1,2m2) s oknem.

Na levé straně je vstup do kuchyně (17m2), která je vyrobena z masivu, se zabudovanými spotřebiči a prostorným jídelním koutem.

Kuchyní se prochází do obývacího pokoje o velikosti 19m2, kde se nachází krbová kamna, která jsou určena na přitápění v chladnějších měsících.

Přes obývací pokoj se dostaneme do dalšího pokoje, který dnes slouží jako ložnice(16m2).

Z ložnice se ještě vchází do menšího pokoje (9m2), který má okno do dvora.

Rodinný dům prošel celkovou rekonstrukcí v r. 2018 (voda, elektřina, topení), již předtím byla bývalými majiteli vyměněna okna za eurookna a provedena oprava fasády.

V domě je plynové vytápění s radiátory. Vedle domu je připojená garáž pro jeden automobil, za ní se pak nachází další místnost, ve které je umístěna vodárna ke studni.

Studna je na dvorku a má dostatečné množství vody.

Při vstupu ze dvora je zde ještě jeden vstup – malá místnost, kde byl dříve umístěn kotel na tuhá paliva (dá se obnovit) to do ložnice, která je umístěna v horním podlaží budovy (sloužila jako místnost pro návštěvy).

Přístup na pozemek je možný ještě z boční uličky, která se nachází vpravo od čelního pohledu domu.

Druhý objekt je situován jako 2+kk o velikosti 55m2 a nachází v horní části pozemku. Jeho přístup je zajištěn přes komunikaci nad pozemkem.

Při vstupu je menší předsíň, ze které se schází po schodech do chodby (9m2), ve které jsou umístěné vestavěné skříně. Nalevo je potom vstup do obývacího pokoje s kuchyní a jídelním zabudovaným koutem o velikosti 24m2, dále koupelna s WC a vestavěným sprchovým koutem o velikosti 13m2, kde lze umístit pračku. Z chodby se dále pokračuje dolů po schodech, kde se nalézá pokoj s výhledem do dvora o velikosti 8,6m2.

Objekt je vytápěn pomocí elektrokotle s radiátory. Tento objekt má podružné měřiče. Horní část byla vystavěná v roce 2016.

Spodní část daného objektu je přístupná ze dvora, kde se nachází kůlna a sklep. Jsou zde instalovány přípojky na odpad a elektriku, dá se zde tedy vybudovat například letní kuchyň.

 

Polohou a oddělením jednotlivých jednotek nabízí tento rodinný dům více možností využití – k bydlení větší rodiny, případě využití k pronájmu jako apartmány pro tuto vyhledávanou oblast.

 

Pro další dotazy a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Lenka Přibylová, +420 724 689 655, pribylova@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme