Rodinný dům/chalupa 50m2, pozemek 126m2, Višňové

Višňové 132

999 000 Kč

VELIKOST

50m2, pozemek 126m2

DISPOZICE

2+1

PROVIZE RK

+ provize a DPH realitní kanceláři, včetně právního servisu

ENERGIE

K prodeji nabízíme dům v obci Višňové, dispozičně řešený jako 2+1. Na pozemku se dále nachází přístřešek (7,3m2), který lze ideálně využít k uskladnění sezónních věcí, či dřeva a další místnost (4,4m2), využitelná jako sklep.

Vytápění je momentálně možné pouze krbovými kamny.

Dům je potřeba uvnitř zrekonstruovat, aby mohl dále sloužit jako chalupa, rodinný dům, či investiční příležitost k pronájmu. Půda domu je v dobrém stavu a otevírá novým majitelům spoustu dalších možností při zvelebování nemovitosti.

 

Dispozice:

14,7m2 pokoj

12,3m2 pokoj

14,9m2 kuchyně

3,7m2 koupelna

1,5m2 wc

3,3m spíž

 

Sítě: voda, elektřina, odpady

V obci Višňové narazíte na vše, co dospělí i děti potřebují ke každodennímu životu, včetně mateřské i základní školy, dětského hřiště a obchodů s potravinami. Dále tu jsou restaurace, vinařství, památky, ale především klid a příroda všude kolem.

Mimo jiné na svých webových stránkách nabízí obec virtuální prohlídku těch nejzajímavějších míst, kde můžeme vidět, jak se o své budovy a památky stará.

Višňové se nachází v pomyslném trianglu mezi Znojmem, Moravskými Budějovicemi a Moravským Krumlovem, možná právě proto si režiséři filmu Bobule vybrali k natáčení právě tuto obec, která je opravdovým srdcem západní Moravy.

Dům lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme zařídit.

Pro termín prohlídky se spojte s makléřem.

Dominik Groh, 776870078, groh@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme