Rodinný dům

Sklepní 182, Hrušovany n/Jevišovkou

Na dotaz

VELIKOST

112m2

DISPOZICE

5+1

PROVIZE RK

+ provize a DPH realitní kanceláři, včetně právního servisu

ENERGIE

Ve výhradním zastoupení klientky Vám nabízíme ke koupi rodinný dům v obci Hrušovany nad Jevišovkou. Jedná se o podsklepený přízemní RD s obytným podkrovím o dispozici 5+1. Dům stojí na vlastním pozemku s výměrou 249m2, z toho zastavěná plocha domu je cca 116m2. Obytná plocha domu pak činí cca 112m2.

Po vstupu do domu vejdeme do chodby, propojující celé přízemí. Z ní se vlevo vchází do kuchyně (12m2), za kterou je menší pokoj (9m2) – z obou směřují okna do klidné ulice. Z chodby se dále dostaneme, rovněž dveřmi po levé straně, do obývacího pokoje (20m2) z něhož můžeme pokračovat do dalšího pokoje (15m2), aktuálně zařízeného jako ateliér. Tyto pokoje mají okna směřovaná do dvora. Poslední dveře vlevo na chodbě vedou do spíže/komory.

U vstupu napravo nalezneme schodiště do horního patra, dveřmi pod schodištěm sejdeme do sklepních prostor pod celým domem. Díky provedené izolaci spodní stavby jsou tyto prostory suché.

Z chodby se dále dostaneme dveřmi vpravo na samostatnou toaletu a na konec do koupelny, kde najdeme sprchový kout, plynový kotel a elektrický bojler. Naproti vstupu do domu jsou ještě dveře vedoucí na dvorek.

V horním patře je menší chodbička, z níž vejdeme naproti schodům na samostatné WC. Na konci chodbičky vedou dveře vlevo do prostoru menší půdy, kde by bylo možné vybudovat druhou koupelnu. Posledními dveřmi z chodby vstoupíme do pokoje o velikosti 16,5m2, ze kterého je balkonovými dveřmi přístupný balkon (5m2) směřující do dvora. Z tohoto pokoje se ještě vchází do posledního pokoje v domě (9,2m2).

Celý dům prošel za posledních 15 let postupnou rekonstrukcí. Spodní část domu byla odizolována, byla osazena nová plastová okna, fasáda je stará cca 10 let. Dům je napojen na všechny sítě – obecní vodu, plyn, elektřinu i veřejnou kanalizaci. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s rozvodem do radiátorů.

Na dvorku je k dispozici zděný přístavek, kde můžete odkládat sezonní věci, případně vybudovat dílnu atp. Stavba je rovněž suchá, napojená na vodu. Na dvorku dále najdeme menší zahrádku, udírnu i prostor pro relaxaci.

Parkování vozidla je bezproblémové, jedno místo máte připravené hned za plechovými vraty, další vozidlo může parkovat na nájezdu před vraty.

 

Nabízený RD je v klidné části obce Hrušovany nad Jevišovkou, nedaleko jejího centra. Obec má výbornou polohu pro dojíždějící jak směrem na Znojmo, Brno, Mikulov, tak i do pár kilometrů vzdáleného Rakouska. Naleznete zde veškerou občanskou vybavenost, mateřskou i základní školu, několik obchodů, vyžití na sportovištích pro velké i malé a krytý bazén.

 

Průkaz energetické náročnosti nám nebyl dodán, proto uvádíme zatím třídu G.

 

Dům je připraven k okamžitému bydlení.

 

Prodávající si vyhrazuje právo upřednostnit vyšší nabídku.

 

Pro další dotazy a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Lenka Přibylová, +420 724 689 655, pribylova@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme