Rodinný dům 160m², pozemek 707m², Lukov

Lukov, okres Znojmo

Info v Rk

VELIKOST

160m2, pozemek 707m2

DISPOZICE

4+KK

Ve výhradním zastoupení majitelů zprostředkujeme prodej vesnického domu po kompletní rekonstrukci v srdci Národního parku Podyjí nedaleko vranovské přehrady. Dům je v komplexu se sousedním domem, který je momentálně také v prodeji – více informací makléř.

V rámci rekonstrukce tohoto domu proběhla mimo jiného výměna elektrických rozvodů, rozvodu vody, topení, podlah, omítek, střešní krytiny a celkového odvlhčení domu podřezáním a drenážemi. Dále proběhla i rekonstrukce koupelny a výměna oken. V ceně je i nová kuchyň Ikea připravená k montáži. Dům má dispozici 4+kk a je možné vybudovat další 3+kk v podkroví, popřípadě je možné využít i velkou kůlnu, která je nyní využívána jako skladiště věcí.

V uzavřeném dvoře ca.73 m2 je dostatek místa k vybudování posezení nebo přístřešku na auto. Na nového majitele čeká i zahrada o výměře ca. 450 m2, která nabízí mnoho možností využití. Doporučujeme k trvalému bydlení nebo k chalupaření, popřípadě i ke komerčnímu využití. Obytná plocha rekonstruované části je ca. 93 m2, po rekonstrukci půdních prostor je možné dostat se až na ca. 160 m2 obytné plochy.

Rádi Vás provedeme touto nemovitostí poskytující velký potenciál na osobní prohlídce. Doporučujeme!

Bc. Leona Kaiblinger Poloprudská, +420 723 916 692, kaiblinger@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme