Rodinný dům 160m², pozemek 1089 m², Lesná

Lesná 1, 67102 Lesná

Info v Rk

VELIKOST

160m², pozemek 1 089m²

DISPOZICE

2x 3+1

Ve výhradním zastoupení zprostředkujeme prodej dvoupatrového rodinného domu v obci Lesná. Dům disponuje suterénem, dvěma nadzemními patry a půdním prostorem. V 1.NP naleznete byt 3+1 se samostatným vstupem – prostorná chodba, kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, dva další pokoje, koupelna a samostatné WC. Ve 2. patře (v projektu označené jako „podkroví“) naleznete dispozičně téměř totožný 2.byt 3+1, také se samostatným vstupem. V tomto bytě je zatím pouze příprava na kuchyňskou linku, doposud byl využíván spíše jako prostory pro hosty nebo pracovna. V každém patře je lodžie. Dále se v domě nalézá rozlehlý suterén, kde je prostorná garáž, prádelna s pračkou, sprchovým koutem a umyvadlem, velká spíž, technická místnost, kde je umístěná vytápěcí technika a zároveň slouží i jako dílna a další místnost na složení uhlí.

Dům je napojen na všechny IS, a k dispozici je i vlastní studna. Momentálně je vytápění zajištěno kombinací plynu a kotle na tuhá paliva. Rozvod radiátorů je po celém domě. K dispozici je i zahradní domek s letní kuchyní.

Zahrada i dům jsou majitelkou s láskou opečovávané. Dům je v dobrém stavu. V zahradě je zahradní domek s letní kuchyní a zastřešený bazén se slanou vodou. Součástí prodeje je i přilehlý pozemek 950m2, který je dle ÚP určený na výstavbu bydlení. Využijte tuto šanci pohodového bydlení pro dvě rodiny. Samozřejmě se může nastěhovat i pouze jedna rodina, která bude mít k dispozici luxusních téměř 260 m2 obytné plochy. Doporučujeme!

Bc. Leona Kaiblinger Poloprudská, +420 723 916 692, kaiblinger@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme