Rodinný dům 120m², pozemek 1250m², Jaroslavice

Školní 125, Jaroslavice

Info v Rk

VELIKOST

120m2, pozemek 1250m2

DISPOZICE

4+1

PROVIZE RK

Cena je včetně provize realitní kanceláře a právních služeb

ENERGIE

Snížení ceny o 600.000,- Kč! Využijte tuto příležitost a domluvte si včas prohlídku.

Objevte kouzlo Jižní Moravy a nalezněte nový domov, chalupu nebo investiční příležitost v turisticky vyhledávané oblasti.

Ve výhradním zastoupení prodávajících zprostředkujeme prodej nemovitosti v Jaroslavicích. Jedná se o komplex tří budov na pozemku celkem 1250m2. Přízemní rodinný dům s půdním prostorem, který sestává ze čtyř místností a kuchyně, garáže, komory a koupelny. Dále se na pozemku nachází velká stodola a další hospodářská budova pro zvířata. Dům je napojený na všechny IS, vše je funkční. Asi před 20ti lety proběhly rozsáhlejší rekonstrukce. Obytná budova byla donedávna obývaná nájemníky. Tato budova nabízí bydlení spíše chalupářského typu. Aby bydlení odpovídalo dnešním standardům vyžaduje dům další patřičné rekonstrukce. Dům je částečně podsklepený. V zahradě je možné využít vlastní studnu na zálivku. Větší část dvora je osázena vinohradem s výbornými hrozny. Zahrada je osázena rodícími ovocnými stromy.

Poloha nemovitosti je jedinečná neboť se nachází v centru obce, je zde veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti – ale při tom je v daném místě absolutní klid. Jaroslavice leží 2 km od rakouských hranic, 12 km od Hevlína, 19 km od Znojma a jednu hodinu jízdy od Brna. Nemovitost má velký potenciál. Naskýtá se zde několik možností , jak tuto nemovitost využít a popřípadě i zhodnotit, proto mi dovolte Vás pozvat na prohlídku, abych Vás mohla podrobně s celým potenciálem a investičními možnostmi této nemovitosti seznámit!

V případě vážných zájemců s hotovostí jsou prodávající otevřeni k dalšímu jednání o ceně! Sjednejte si osobní prohlídku!

Bc. Leona Kaiblinger Poloprudská, +420 723 916 692, kaiblinger@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme