Prodej družstevního bytu 53m2 + balkón

Antonínův Důl 288, Jihlava

2 399 761 Kč

 

VELIKOST

53m2

DISPOZICE

1+KK

Skvělá příležitost pro menší rodinu nebo jako investiční byt a zajištění pasivního příjmu!

Nabízíme prodej družstevního bytu s podlahovou plochou 52,80m2. Bytová jednotka je situována ve 3.NP cihlového domu bez výtahu a skládá se z předsíně (7,60m2), koupelny + wc (5,10m2), dvou samostatných pokojů + kuchyně (40,10m2). K bytu přísluší balkon (2,50m2) a sklep (1,55m2). Veškeré pevně spjaté příslušenství je předmětem prodeje,  kuchyň obsahuje  potřebné komponenty  pro Vaše kulinářské umění, pokoje jsou světlé a nabízejí dostatek pohodlí. Obývací pokoj byl v minulosti rozdělen na dvě samostatné místnosti, dveře jsou dřevěné, okna plastová, podlahy v kombinaci keramické dlažby a plovoucí podlahy. Z obývacího pokoje je vstup na balkón, který nabízí příjemný výhled do krajiny. Koupelna má nový bojler na ohřev teplé vody (od 04/ 2023) a nabízí dostatek prostoru. Lze využívat společných prostor domu (kolárna). Dostatek volných parkovacích míst je přímo před vchodem do domu a blízkého okolí.

Je na novém vlastníkovi, zda-li bude bytovou jednotku nadále využívat jako družstevní nebo je možné v budoucnu převést do osobního vlastnictví  (zbývající anuita k datu 10/2023 činí cca 177 00,-Kč).

Antonínův Důl nabízí přímé autobusové spojení v dostupnosti 8km od centra Jihlavy, zastávka MHD 3 min. chůze, jsou zde sportovní, relaxační hřiště, mateřská školka, obchod, restaurace, nádherná krajina a příroda. V blízké dostupnosti je řada průmyslových podniků (Bosh, Automotive-Lighting, Jipocar).

Velkou výhodou je dobrá cena za nemovitost, poptávka po bydlení díky velkým firmám v okolí, nízké provozní náklady (PENB – B), optimální velikost nemovitosti a kompletní vybavenost.

Bytovou jednotku je možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme.

Volný – 09/2023, PENB – B (velmi úsporné)

Sítě: topení – elektřina, voda, kanalizace.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme