Prodej bytu 3+1, 106m2, náměstí Republiky, Znojmo

náměstí Republiky, Znojmo

4 600 000,- Kč

VELIKOST

Užitná plocha 106m2

DISPOZICE

3+1

SNÍŽENÍ CENY!!!

Ve výhradním zastoupení majitelky vám zprostředkujeme prodej prostorného bytu pro náročnější klienty v top lokalitě v bezprostřední blízkosti centra v cihlovém domě.

Dispozice 3+1, 106 m2, nabízí možnost vybudovat bydlení podle Vašich představ v minimalistickém či art deco stylu. K bytu v 1. NP vede prostorné schodiště s původním ozdobným zábradlím. Po vstupu do bytu vás přivítá velké zádveří, které zde umožňuje umístit úložné prostory například na kabáty, boty a další. Z této centrální vstupní místnosti vstupujete dále do kuchyně, kde je místo pro jídelní stůl, do koupelny, do velkého obývacího pokoje a i do komory, která je jistě příjemným doplněním bytu a lze ji využít k různým úložným účelům. V bytě naleznete dále další dva pokoje, které nabízí prostory pro příjemnou, útulnou ložnici a velký dětský pokoj nebo pro jiné účely dle vašeho uvážení.

Dům, ve kterém se byt nachází je v dobrém stavu a k bytu náleží i prostorný sklep 7 m2. Majitelka bytu má podíl i na pozemku za domem.

Doporučuji osobní prohlídku abyste nacítili atmosféru tohoto příjemného bytu a sami si mohli udělat přesnou představu o potřebných opravách a rekonstrukcích.

 

Měsíční náklady

Zálohy na elektřinu a plyn 2 000,-Kč

Měsíční úhrady do společenství vl. 2.155,-Kč (vodné, stočné, fond oprav)

Bc. Leona Kaiblinger Poloprudská, +420 723 916 692, kaiblinger@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme