Nebytová jednotka 127m2, Tyršova, Znojmo

Tyršova, Znojmo

8 700 000 Kč

VELIKOST

Zastavěná plocha 127m2

DISPOZICE

4+KK

Naše realitní kancelář Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí ke koupi nebytovou jednotku o velikosti 119 m2 v kompletně zrekonstruovaném areálu na ulici Tyršova ve Znojmě.
Tato jednotka je umístěna ve 2. nadzemním podlaží domu, ve kterém jsou převážně kancelářské a obchodní prostory. Může být tedy využita jako nebytový prostor např. pro sídlo firmy, případně je možné jednotku rekolaudovat a vytvořit si zde krásný bytový prostor dle vlastních představ.
Součástí prodeje je i vyhrazené parkovací stání přímo v areálu, přístupné přes dálkově ovládanou bránu.

Při vstupu do nabízené jednotky vejdeme do chodby, z níž je zprava přístupné samostatné WC (s umyvadlem) a dále pak oddělená kuchyňka, která by v případě řešení jako bytový prostor našla využití jako nová koupelna.
Z chodby již vstoupíme přímo do hlavního prostoru, který je aktuálně koncipován jako open space. V případě využití k bydlení se zde nabízí možnost vybudovat kuchyňský kout (rozvody jsou připraveny) spolu s dalšími obytnými pokoji.
Velmi příjemně v tomto prostoru působí obložení z cihel, které mu dává charakteristický industriální ráz a díky velkým oknům je současně i dostatečně vzdušný a světlý.
Příjemné klima zde zajišťují předokenní rolety a klimatizace.

Dispozice jednotky:
chodba – 9,8 m2
WC – 4,9 m2
kuchyňka – 6,6 m2

 

 

 

 

Poloha nabízí kupujícímu velmi rychlou dostupnost do centra města, současně však i možnost klidného bydlení s rychlým dosahem nákupních možností i veškerého občanského vybavení.

Průkaz energetické náročnosti budovy nám nebyl prodávajícím dodán, uvádíme proto zatím třídu „G“.

Pro bližší informace a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

 

Ing. Lenka Přibylová, 724689655, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme