Bytová jednotka

Smutného 3828/2, Znojmo

Info v RK

VELIKOST

118 m2

DISPOZICE

3+KK

Naše realitní kancelář Vám nabízí ke koupi krásný, částečně zařízený byt ve vyhledávané lokalitě Mansberk.
Byt je dispozičně řešený jako 3 + kk o celkové podlahové ploše 73,2 m2.
Při vstupu do bytu vejdeme do předsíně, která plynule navazuje na kuchyňský kout a obývací pokoj. Propojení je tvořeno bílými vestavnými skříněmi, spojenými s kuchyňskou linkou.
Po průchodu obývacím pokojem se v levé části nachází pokoj, který nyní slouží jako ložnice majitelky. I tento pokoj je zařízen v bílé barvě a hezky tak navazuje na zbytek zařízení bytu. Další pokoj, umístěný na konci chodbičky, je nyní využívaný jako šatna. Může však najít využití jako dětský pokoj, či soukromá pracovna.
Naproti ložnici je koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetem.
Vytápění a ohřev TUV zajišťuje plynový kotel umístěný v koupelně s rozvodem vody do podlahového topení.

Hlavní předností tohoto bytu je velká terasa, na níž se vstupuje přímo z obývacího pokoje propojeného s kuchyní.
Na ploše 44 m2 nabízí dostatek prostoru pro posezení a současně je zde i dost místa pro milovníky květin a zahradničení. Díky přítomnosti vodovodního kohoutu na terase zde může nalézt místo i příjemná relaxační výřivka.

Nabízený byt se nachází ve 2.NP. Přístupný je po krátkém schodišti, které je společné ještě pro byt ve 3NP.
Součástí bytu je i kóje o velikosti 2,8 m2, která se nachází při tomto vstupu. Nabízí tak možnost ukladnění kol, koloběžky případně dalších věcí již před vstupem do nemovitosti.
Parkování je umožněno hned u nemovitosti, kdy každý byt má k dispozici své vlastní stání. Zde je součástí ceny stání o velikosti 12,5 m2.

Jde o moderní, příjemný a slunný byt, což podtrhuje i zvolená barva nábytku a kuchyně. Příjemnou atmosféru pak dotváří i zmíněná terasa.

Celkové měsíční zálohy na energie činí: 4 500 Kč

Průkaz energetické náročnosti budovy se nyní zpracovává, proto uvádíme zatím třídu „G“. Po zpracování bude aktualizováno.

Pro bližší informace a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Lenka Přibylová, 724689655, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme