Bytová jednotka 3+kk, 102m2 + terasa 22m2 + lodžie 11m2

Zimní 4, Jihlava

Info v RK

VELIKOST

105m2 (výměra dle nařízení vlády)

DISPOZICE

3+KK

Unikátní příležitost pro klienta s vysokými nároky na kvalitu a úroveň bydlení v Jihlavě. Nabízíme prodej velkometrážního – mezonetového bytu 3+kk o velikosti 102m2 s terasou (22m2) a lodžií (11 m2). Byt se nachází ve 4.NP a 5. NP s orientací na JZ.  Jde o rohový slunný byt, který díky své dispozici a umístění nabízí plnohodnotné soukromí a zároveň možnost využívat benefitů nadstandardní velikosti terasy + lodžie. Dům disponuje dvěma výtahy a k bytu přísluší zděný sklep (3,2m2) na patře, ve které se byt nachází (zahrnuto v kupní ceně). Ve vnitrobloku domu je možné dokoupit kryté parkovací stání (není ale podmínkou).

Ve 4.NP bytu je dominantní místnost o velikosti 28,5m2, jejíž součástí je obývací pokoj + kuchyň se vstupem na lodžii. Součástí podlaží je samostatné WC a komora. Obě podlaží spojuje dřevěné masivní schodiště. V 5.NP jsou dva pokoje (19,7m2 a 13m2), velká koupelna (7,51m2), šatna (3,5m2), samostatné wc a nadstandardní terasa s hliníkovou markýzou nabízející mimořádný výhled do krajiny. V bytě jsou plastová okna, kombinace podlahových krytin tvoří keramická dlažba + vinyl, dveře jsou dřevěné a součástí jsou interiérové skříně. Byt se prodává včetně vestavěného nábytku a kuchyně s nadčasově zvolenými materiály.

Bytový dům byl postaven v konceptu moderních trendů, okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost (trolej/bus, škola, školka, obchody, nemocnice, dětská hřiště, cyklostezka, služby).

Dům je napojen na elektřinu, vodu, vytápění – ústřední. Měsíční zálohy: elektřina individuálně, ostatní zálohy na byt + společné prostory 8 420Kč/měsíc. PENB – B.

Ing. Pavel Vetchý, 603 841 123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme