Bytová jednotka 2+kk, 62m2 + terasa 16m2, Znojmo

Kosmákova 3952/2, Znojmo

Info v RK

VELIKOST

62m2, terasa 16m2

DISPOZICE

2+KK

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi krásný byt 2+kk s terasou v novostavbě Rezidence Kosmákova. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží bloku B, okna jsou orientována na JV mimo hlavní komunikaci. Z terasy máte krásný výhled směrem na Lesku a Kuchařovice.

Byt nabízí po vstupu předsíň o velikosti 9 m2 z níž je přístupná i koupelna s vanou a WC (8 m2).

Na předsíň navazuje velkorysý obytný prostor rozdělený příčkou (43,7 m2), z něhož dále vstoupíme na krásnou terasu (16 m2). Prostor má mnohostranné využití – více v návrhu naší vizualizace.

Vytápění je zajištěno centrálně plynovým vytápěním s rozvodem do deskových radiátorů, v koupelně je topný žebřík. Výměnu vzduchu zajišťuje rekuperace. U oken je příprava na elektrické předokenní žaluzie.

K bytu náleží zděná sklepní kóje 2m2 umístěná na stejném patře. Po dohodě lze dokoupit i parkovací stání v podzemních garážích.

Nastěhování je možné ihned. Těším se na Vás na prohlídce!

Ing. Lenka Přibylová, +420 724 689 655, pribylova@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme